B90 | The best Sports Music Watch | Yuhai

2,790 L

Ka stok

Bluetooth: 3.0V
Kontroll i larget: Kamera, Muzike.
Memorja e brendshme: TF Card deri ne 32GB
Bateria Li-ion 400mAh
Dimensionet: 24*5*2.5cm
Pesha: 0.075g
Distanca e Transmetimit: Deri ne 10 metra

KODI: 7895212540566 Kategori: , Etiketime: , ,

SPORTS MUSIC WATCH | B90

B90 Sports Music Watch | The Best Sport ne Dyqan Taxi 

Altoparlante praktike multifunksional Bluetooth 3.0+ EDR te dizajnuar ne formen e Music Speakers per perdorim te perditshem. Shoqerues muzikor i persosur. Disa tinguj te mire ju relaksojne dhe ju largojne disi nga stresi i perditshem. Mund ta perdorni gjate aktivitete fizike ose sporteve te ndryshem ne natyre.

Distanca e transmetimit eshte rreth 10 metra. E pershtatshme per lloje te ndryshme te sporteve ne natyre. Karikim me fishe USB.

sports music watch

Karakteristika | Best Sports Watch

-Cilesi super e persosur e zerit: Shijoni muzike lehtesisht.
-Bluetooth 3.0 Music Player ne B90 Watch: Nje foles i integruar 3W me cilesi te dyfishte magnetike, te paster dhe te qarte.
-Thirrje pa duar: Ju mund t’i pergjigjeni nje telefonate kur ora eshte e lidhur me telefonin tuaj.
-FM Radio: Mund te degjoni radio kur jeni duke u stervitur.
-Modaliteti Anti-Humbjes se telefonit celular: Ora do te tingelloje pasi telefoni juaj te jete pertej distances efektive te bluetooth.
-TF Playing Card: Mbeshtetje per te luajtur muziken tuaj te preferuar te ngarkuar paraprakisht.
-Bateri e Integruar
-Dizajn Ergonometrik i stilit Music Speaker. Me i rehatshem per t’u veshur dhe i pershtatshem me kycin tuaj.

Yuhai Sport Music Watch B90

sports music watch the best

Specifikat

Bluetooth: 3.0V
Kontroll i larget: Kamera, Muzike.
Memorja e brendshme: TF Card deri ne 32GB
Bateria Li-ion 400mAh
Dimensionet: 24*5*2.5cm
Pesha: 0.075g
Distanca e Transmetimit: Deri ne 10 metra

The Best Sport Watch! 


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “B90 | The best Sports Music Watch | Yuhai”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

B90 | The best Sports Music Watch | Yuhai