Ngrohese Fuego PN2000 | Ngrohesja me korent dhe Ajer

6,500 L6,900 L (-6%)

Ka stok

  • Kaloni ditet e ftohta te dimrit ne temperature te ngrohte.
  • Ne dizajn ka buton per on\off.
  • I lehte ne perdorim.
  • Nuk ben zhurme qe t’ju bezdise.

NGROHESE FUEGO PN-2000 ME KORENT

Ngrohese Fuego PN2000 me Korent per netet e ftohta te dimrit | Nje zgjidhje e shpejte dhe ekonomike per ngrohjen

Ngrohësi i hapësirës Fuego te cilin mund ta instaloni ne mur duke i hequr rrotat ose mund ta qendroni ne kembe dhe ta levizni lirshem ne cdo dhome te shtepise suaj. Eshte mjaft i lehte per t’u instaluar mund ta realizoni lehtesisht.

Ngrohësi me hapësirë portative është shume i përshtatshëm nëse keni nevojë të lëvizni ndonjëherë. Për shembull nese jeni duke e perdorur ne sallon dhe tashme ka shkuar orari i drekes, ju lehtesisht mund ta zhvendosni ne kuzhinen tuaj. Fale rrotave qe disponon ju nuk keni nevoje te ngrini asgje thjeshte rreshqiteni ne dysheme.

Ngrohësi i montuar në mur rekomandohet dhe per perdorim për banjë, nëse dëshironi të keni dush të ngrohtë gjatë dimrit. Me ngrohje te shpejte dhe te ekuilibruar, i cili mund të mbulojë dhoma me madhësi mesatare deri në 100 metra katrorë kur përdoret si një burim shtesë i nxehtësisë.

Me tifoz të integruar turbo | Fuego PN2000

Ngrohësi siguron nxehtësi përqafuese për gjithe dhomën me shpejt dhe në mënyrë të barabartë. Nëse jeni të shqetësuar për ruajtjen e energjisë dhe doni të mirëmbani kostot e ulëta të ngrohjes, ky ngrohës elektrik mund të mbajë absolutisht faturat tuaja elektrike ne vlerat minimale te tyre.
Me karakteristika të veçanta të tilla si mënyrat e kursimit të energjisë, termostatet rregullueshme të cilat mund të ndihmojnë në minimizimin e përdorimit të energjisë dhe kontribuojnë në funksionimin ekonomik.

FUEGO PN2000

Për më tepër, ngrohësi në hapësirë i montuar në mur është i pajisur me mbrojtje nga mbinxehja, ju mbani familjen tuaj të sigurt në të njëjtën kohë. Vendosni fikjen e energjisë elektrike, në rast se mund të harroni të fikni natën, duke minimizuar humbjen e energjisë. Për më tepër, ngrohësi i hapësirës së banjës përmban mënyrat e kursimit të energjisë, mënyra e ulët dhe mënyra e lartë, thjesht zgjidhni mënyrën perfekte për situata të ndryshme.

Ngrohese Fuego me Korent | Dyqan Taxi 

ngrohese fuego me korent

Karakteristika 

`-Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe ju deshironi.
-Me buton per ndezje dhe fikje.
-Silent edhe kur eshte ne fuqine maksimale.
-Ngrohesja ka 4 rrota ne te dy pjeset anesore qe ju lejon ta levizni kudo neper shtepi ne pozicionin qe deshironi.
-Mund ta vendosni edhe ne mur per ta lene te fiksuar, duke i hequr rrotat.

Ngrohesja ka 4 rrota ne te dy pjeset anesore qe ju lejon ta levizni kudo neper shtepi ne pozicionin qe deshironi pa asnje lodhje.

NGROHESE ME KORENT FUEGO

Specifikimet teknike

Ngrohese me panel e markes Fuego
Modeli Fuego PN2000
Me fuqi 2000W dhe rregullator te nxehtesise.
Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4
Dimensione: 94 x 12x 50 cm


Beni blerje online me vetebesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese Fuego PN2000 | Ngrohesja me korent dhe Ajer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese Fuego PN2000 | Ngrohesja me korent dhe Ajer

6,500 L6,900 L (-6%)

Shto ne Shporte