Qirinj Aromatik Romantik | Luma Bright Candles

1,490 L

Ka stok

Llamba të udhëhequra zgjasin 100,000 orë dhe përfshijnë 12 opsione ndriçuese të ngjyrave.
-Vjen me një telekomandë me shumë funksione për të ndryshuar ngjyrën e qirinjve tuaj nga kudo
-Qirinj Aromatik pa asnjë rrëmujë, derdhje apo pika dylli.

KODI: 14111902 KATEGORIA: Etiketime: , ,

QIRINJ AROMATIK | LUMA CANDLES

Qirinj Aromatik | Qiri Romantik per ambjentet tuaja | Luma Bright Candles

Qirinj Luma Candles ju japin dymbëdhjetë opsione ndriçuese të ngjyrave. Telekomanda me shumë funksione e përfshirë me Qirinjtë tuaj Luma ju jep fuqinë për të ndryshuar gjendjen shpirtërore dhe atmosferën e çdo dhome ku jeni. Cdo qiri LED kërkon 3 bateri AAA (nuk përfshihen).

Grupi i 3 qirinjve të ndezur përmban një kohëmatës 4 ose 8 orë, si dhe një telekomandë. Shijoni qirinjtë e vërtetë të dyllit pa dyllin e çrregullt dhe flakët e rrezikshme dhe komoditetin e telekomandës. Qirinj të ndezur janë të sigurt për t’u përdorur me fëmijë dhe kafshë shtëpiake, si dhe pranë perdeve, shtretërve dhe orendive të tjera shtëpiake. Telekomanda ju lejon të përdorni qirinjtë e ndezur në zona të vështira për t’u arritur si rafte të gjatë apo edhe llambadarë.

Qirinj Aromatik | Qiri Romantik | Bright Candles

qirinj romantik qiri aromatik luma bright candles

Karakteristika

-Tre 4 ”, 5 ” dhe 6 ” inç arome vanilje ngjyra aromatike duke ndryshuar qirinjt e ndezur me telekomandë dhe timer.
-Koha për 4 ose 8 orë, qirinjtë automatikisht fiken pas kohës së kaluar.
-Ndryshimi i ngjyrave me një telekomandë. Cdo qiri kërkon 3 bateri x AAA.
-Qirinjtë e ndezur janë të sigurt për t’u përdorur me fëmijë dhe kafshë shtëpiake, si dhe pranë perdeve, shtretërve etj.
Llamba të udhëhequra zgjasin 100,000 orë dhe përfshijnë 12 opsione ndriçuese të ngjyrave.
-Vjen me një telekomandë me shumë funksione për të ndryshuar ngjyrën e qirinjve tuaj nga kudo
-Qirinj Aromatik pa asnjë rrëmujë, derdhje apo pika dylli.


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Qiri

Be the first to review “Qirinj Aromatik Romantik | Luma Bright Candles”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Qirinj Aromatik Romantik | Luma Bright Candles