Ngrohes elektrik me Ajer | Ngrohese Elektra

6,490 L

Ka stok

Modeli: EPN-DL01S
Me ventilator 3 nivele Fuqie 2000W
Tensioni 230V- 50Hz
Me mbrojtes nxehtesie
Paneli kontrollit: Termostat + Celesa
Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne dysheme
Mund ta levizni ku te deshironi, ne dhomen e ndjejes ne kuzhine apo dhome gjumi.

NGROHES ELEKTRIK ELEKTRA EPN- DL015

Ngrohes Elektrik me ajer | Ngrohese Elektra

Panel Ngrohes ne te cilin vlen parimi që ajri termik leviz nga poshtë lart. Siç paraqitet me shpërndarjen e nxehtësisë përmes konvekcionit natyror të ajrit, ajo tregon që ajri i ftohtë hyn në fundin e ngrohësit dhe bëhet rrjedhja termike e ajrit. Ne menyre te shpejt përmes përbërësve të brendshëm të ngrohjes. Kjo ndodh para se të shpërndahet nga dalja e panelit dhe të qarkullojë në dhomë.

Me qellimin për të arritur efektin e përgjithshëm të ngrohjes me rritje efikase të temperaturës dhe uniformitet ne ambjentin tuaj. Nuk shkakton tharje te mjedisit dhe nuk e thith oksigjenin. Nje ngrohes elektrik shume I rehatshem per t’u perdorur nga te moshuarit. Ngrohese cilesore me ajer, nuk shakton zhurme, ju mund ta perdorni dhe ne dhomen tuaj te gjumit nderkohe qe femijet flen.

Ngrohese me ajer, Me mbrojtje nga mbinxehja. Dhe ne rastet e keqija kur mund te rrezohet aksidentalisht ajo do te fiket automatikisht.
Ka forcë superiore në kushte të temperaturës së lartë dhe nuk deformohet ose ndryshohet lehtë me strukturën në funksionimin e temperaturës së lartë.
Ka një jetë të gjatë dhe efikasitet të lartë të ngrohjes me shpërndarje shumë të efektshme të nxehtësisë në një hapesire të madhe.

Ngrohes elektrik me Ajer | Ngrohese elektra 

ngrohese elektrik ngrohes me ajer elektra

Specifikat Teknike

Modeli: EPN-DL01S
Me ventilator 3 nivele Fuqie 2000W
Tensioni 230V- 50Hz
Me mbrojtes nxehtesie
Paneli kontrollit: Termostat + Celesa
Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne dysheme
Mund ta levizni ku te deshironi, ne dhomen e ndjejes ne kuzhine apo dhome gjumi.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohes elektrik me Ajer | Ngrohese Elektra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohes elektrik me Ajer | Ngrohese Elektra