Kalorifer ne shitje Elektra | Elektroshtepiake

11,500 L

Ka stok

KODI: kalorifer-elektra-ek-13R5KV Kategori: , Etiketime: , ,

KALORIFER NE SHITJE ELEKTRA

Kalorifer Elektra ne Shitje ne Dyqan Taxi 

Ky radiator i mbushur me vaj,  me fuqi 2500W i shpejt dhe me efikasitet ngroh dhomat e të gjitha formave dhe madhësive. Me 13 ndarje të mbushur me vaj, është i përsosur për të mbajtur të ngrohtë dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, shtëpinë ose zyrën tuaj.

Radiatorët e mbushur me vaj janë ideale për dhomat që kërkojnë ngrohje gjatë një periudhe kohe të qëndrueshme dhe ofrojnë një zgjidhje me kosto të ulët të nxehtësisë në krahasim me funksionimin e një ngrohësi të rregullt. Faturat tuaja te energjise nuk do te njohin me vlera te medha ne para. Ngrohuni dhe kurseni njekohesisht.

Ky produkt është i përshtatshëm vetëm për hapësira të izoluara mirë ose përdorim te shtepise suaj.

Karakteristika

-Kalorifer me fuqi të lartë 2500W mbushur me vaj dhe ngrohje me 24 orë.
-Paraqet 3 cilësime të ndryshueshme të daljes: 2500W / 1500W / 1000W
-Termostati i rregullueshëm ngroh dhe shpejt në mënyrë të efektshme dhomat e të gjitha formave dhe madhësive
-Karakteristikat e përparuara të sigurisë janë të integruara për qetesi, duke përfshirë një ndërprerës dhe mbrojtje nga mbinxehja.
-Me një sistem me kabllo i rregullt dhe i lehtë për lëvizje.

Kalorifer ne Shitje Elektra me 13 Ndarje

Specifikimet Teknike

3 Cilësimet e rezultatit: 2500W / 1500W / 1000W
13 ndarje me vaj për ngrohje
Koha e ndezjes / fikjes 24 orë
Termostati i integruar
Mbrojtja e mbinxehjes
Me kabllo dhe rrota per levizshmeri te lehte


Blerje Online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Kalorifer ne shitje Elektra | Elektroshtepiake”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kalorifer ne shitje elektra

Kalorifer ne shitje Elektra | Elektroshtepiake