Mbajtese per Rrobat dhe Kepucet | Blerje online

1,990 L

Ka stok

Instalim i lehte.
Dizajn minimalist.
Strukture metalike me cilesi te larte, e forte dhe e qendrueshme.
Mbajtese rrobash dhe me dy shtresa per kepucet tuaja.

KODI: mbajtese-rrobash-kepucesh Kategori: , Etiketime: , ,

MBAJTESE PER RROBAT DHE KEPUCET

Mbajtese Rrobash dhe Kepucesh | Varese metalike ne shitje ne Dyqan Taxi

Mbajtese ideale per cdo ambjent 

Mbajtese e pershtatshme per dhoma gjumi dhe sallone. Ofron nje zgjidhe te shpejte dhe te lehte per problemet e veshjeve tuaja. Perfsine hapesire per te varur kemisha dhe xhaketa, si dhe 2 rafte per te mbajtur kepucet tuaja apo kuti qe ju nevojiten ne perdorim te shpeshte. 

mbajtese rrobash dhe kepucesh ne dyqan taxi

Shufra e larte siguron hapesire per te varur rrobat, dhe 2 rafte shtese mund te perdoren per te ruajtur kepucet, cantat, kutite ose me shume pajisje.

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi por edhe per rroba te tjera.

Nje strukture e qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe rezistente ndaj ndryshkut. Kontakti i saj me dyshemen eshte i bute dhe nuk e demton aspak.

Ju vjen ne ndihme dhe lejon te keni me teper hapesire ne dhomen tuaj. Kepucet te sistemuara me se miri dhe rrobat ofrojne nje pamje estetike ne ambjentin tuaj.

Mbajtese Kepucesh dhe Rrobash ne Dyqan Taxi 

Varese Rrobash metalike  ne shitje ne Dyqan Taxi

Mbajtese rrobash dhe kepucesh e cila do te ruaj shume gjera ne nje hapesire te vogel.
Eshte e ndertuar thjeshte, per tu pershtatur sa me lehte me ambjentin e shtepise suaj.

Instalim i lehte.
Dizajn minimalist.
Strukture metalike me cilesi te larte, e forte dhe e qendrueshme.
Mbajtese rrobash dhe me dy shtresa per kepucet tuaja. mbajtese kepucesh dhe rrobash


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese per Rrobat dhe Kepucet | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese metalike ne shitje Mbajtese rrobash dhe kepucesh dyqan taxi online blerje porosi

Mbajtese per Rrobat dhe Kepucet | Blerje online