Kalorifer Fuego me Vaj me 13 Ndarje | Bli Online

12,000 L

Ka stok

KODI: kalorifer-fuego-OH52-13FW Kategori: , , Etiketime: , , ,

KALORIFER FUEGO OH52-13FW

Kalorifer me Vaj me 13 Ndarje | Fuego Company

2500 vat energji elektrike për ngrohje, funksionim i heshtur.
Më së miri për dhoma mesatare dhe të mëdha që kanë nevojë për nxehtësi të vazhdueshme në sezonet më të ftohta.

Kalorifer çeliku i patentuar me cilësi të lartë.

Termostati i rregullueshëm dhe cilësimet e nxehtësisë ju lejojne të përshtatni nevojat tuaja për ngrohje.
Ngrohës rrezatues i mbushur me vaj me funksione të shumta inteligjente për të rritur shumë cilësinë e jetës suaj.
Ky ngrohës  mbart mbylljen e nxehtësisë për të parandaluar aksidentet. Mos u shqetësoni, kur përbërësit e brendshëm të mbinxehen, ky ngrohës i sigurt me vaj do të fiket automatikisht.

Kaloriferi i mbushur me vaj eshte projektuar i atille qe te kursej energji. Me 2500W punë, ai mund të ngroh një dhomë 400 metra katrore. Ky kalorifer gjithashtu siguron një çelës për rregullimin e fuqisë së ngrohjes. Me pak fjalë, lamtumirë faturave tuaja të larta elektrike dhe zgjidhni këtë ngrohës dhomë për të përmirësuar cilësinë e jetës tuaj. Tranpsortojeni lehtesisht nga nje dhome ne tjetren.

Kalorifer me Vaj me 13 Ndarje | Fuego Company

kalorifer fuego me 13 ndarje me vaj

Karakteristika

-Operacioni i heshtur, nuk ka asnjë zhurme në jetën tuaj gjate kohes qe ai operon.
-Lehtë për të lëvizur. Katër rrotat universale në fund ju ndihmojnë të shtyni ngrohësin e vajit në çdo vend.
Vaji eshte i siguruar dhe nuk ka rrezik derdhje te tij.

Specifikimet Teknike 

Marka: Fuego
Modeli: OH52-13FW
Fuqia: 2500W
Me rrota: Po
Timer: Jo


Blerje online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Kalorifer Fuego me Vaj me 13 Ndarje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kalorifer me 13 ndarje fuego me vaj

Kalorifer Fuego me Vaj me 13 Ndarje | Bli Online