Batanije me ngrohje dopio | Shtrese Elektrike First Austria

5,490 L

Ka stok

  • Zgjedhja ideale per nje dimer te ftohte.
  • Materiali prej poliesteri.
  • Kaloni dite te ngrohta dhe plot komoditet.
  • Ofrojini vetes suaj rehatine qe meritoni.
KODI: 9003898081220 Kategori: , , Etiketime: ,

BATANIJE ME NGROHJE DOPIO FIRST AUSTRIA

Batanije me korent Dopio | Me Ngrohje Elektrike per dimrin | Ngrohese | Shopping ne Dyqan Taxi | Online Shop Albania

PER NJE SHTRAT TE NGROHTE 

Edhe gjate dimrave te acarte ju do te jeni te ngrohte brenda shtratit tuaj !!

Batanije Elektrike | ME NGROHJE ME KORENT DOPIO
      Zgjidhja Ideale per shtratin tuaj

Batanije me ngrohje elektrike me korent nga First Austria do t’ju siguroje ngrohtesine dhe rehatine e nevojshme. Eshte lehtesisht e paketueshme dhe ne permasa te vogla. Eshte ideale si aksesor udhetimi. Mund ta merni me vete gjate udhetimeve ne dimer kudo qe te shkoni.

Gjithashtu qeteson muskujt e lodhur dhe te tendosur.
Me nje buton kontrolli me 3 nivele sipas deshires suaj te larte, te mesem apo te ulet.
Ngrohje e shpejt . Portative, mund ta merrni me vete kudo.
Material shume i bute, i ngrohte dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo moment.

Per tju mbajtur ngrohte ne ditet e ftohta dhe per tju relaksuar e permiresuar qarkullimin e gjakut.
Shtrohet poshte carcafeve dhe mund ta lini ne pune disa minuta para se te shtriheni, ose gjithe naten
Shume ekonomike per shkak te konsumit te ulet te energjise.
Mund ta vendosni siper dyshekut perpara se te shtriheni per nje gjume te rehatshem dhe te ngrohte ose ta ndizni sa here qe ju deshironi.

Batanije me korent me ngrohje Elektrike Dopio | First Austria

MATERIAL QE RUAN DHE PERCJELL NGROHTESINE NE TRUPIN TUAJ

Ndizeni per para se ta perdorni qe te nxehet. Zgjidhni nivelin e nxehtesise qe deshironi dhe thoni stop te ftohtit. Me pas rehatohuni ne krevatin tuaj dhe shijoni ngrohtesine qe ajo ofron.

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE ME KORENT | DOPIO | Rekomandohet ta Fikni para se ta hiqni nga priza.Shume i kendshem, shume i ngrohte, shume i bute dhe shume praktik.

Ndjesia e ngrohte qe ofron kjo Batanije Elektrike do ti beje keto Krishtlindje Magjike.
Ju dhe familja juaj do te shijoni dite te qeta dhe relaksuese me kete ngrohese elektrike.

Nuk ka asgje me te bezdisshme sesa kembet e ftohta ne netet e dimrit.
Ne kemi zgjidhjen perfekte per kete.
Batanije me korent teper praktike.
Shume e kendshme dhe komforte.

BATANIJE ME NGROHJE DOPIO

Pse duhet te zgjidhni kete produkt ?
  1. Ideale per tu perdorur cdo dite te dimrit
  2. Material shume i bute ne lekuren tuaj
  3. Me 3 nivele nxehtesie sipas deshires
  4. Ngrohet shpejt
  5. Ka Mbrojtje nga ngrohja e tepert
  6. Ka Kontrollues te nxehtesise

Kjo eshte nje zgjidhje jo shume e shtrenjte dhe shume efektive per netet e ftohta te Dimrit.

Batanije Elektrike me ngrohje me korent dopio First Austria Dyqan Taxi

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE ME KORENT | DOPIO

Do te krijoje per jue nje ambient te ngrohte te pershtatshem per gjumin tuaj |
Ndizni Batanijen Elektrike me Ngrohje me Korent dhe ENDERRA TE BUKURA 

Batanije me ngrohje dopio | Shtrese lektrike First Austria

Specifikat

Material 100% Poliester
3 Nivele Temperature
Me ekran Tregues LED
Mbrojtje nga mbinxehja
Dimensionet: 160 cm * 140 cm
Fuqia: 2*60 Watt
Tensioni: 230V
Ngrohese me Korent me Frekuence: 50 HZ
Batanije me korent me mbrojtje nga mbinxehja.

SHIKO DHE KETE PRODUKT | BATANIJE ME NGROHJE ELEKTRIKE TEKE


Beni Shopping Online ne Qendren me te madhe Tregtare ne Shqiperi | Online Shop Albania | Dyqan Taxi
Për të porosit Online më të shpejta Ju lutem te telefononi ne numrin e telefonit 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Batanije me ngrohje dopio | Shtrese Elektrike First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese elektrike batanije me korent first austria 8122 shopping online albania BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE ME KORENT DOPIO

Batanije me ngrohje dopio | Shtrese Elektrike First Austria