Ekspres Finlux 1793 me lire se kudo – Beje kafen vete

13,900 L17,900 L (-22%)

Ka stok

Funksionon me kafe pluhur
Fuqia 850 Watt
Presioni 15 Bar
Buton Elektronik
Depozite uji 1.6 litra
Mbrojtje nga mbinxehja
Pesha 4.3 Kg

 

FINLUX FEM 1793 | EKSPRES KAFEJE

Nje Ekspres kafeje mjaft praktik modern dhe i fuqishem per nje kafe speciale – Finlux. Beni kafen tuaj ne shtepi apo ne zyre njesoj sikur te jeni ne nje bar kafe. Nje kafe sipas deshires duke zgjedhur marken tuaj te preferuar.

LEHTESI NE PERDORIM

Nje menyre shume e lehte per te bere kafen tuaj . Mbushni lugen dhe vendoseni ne ekspres, shtypni butonin dhe ne cast do te keni kafen e shumepritur. Cdo dite kur zgjoheni do ta keni aty gati per t’ju sherbyer.

NJE KAFE EKONOMIKE

Kafja juaj do te kushtoje shume here me lire akoma edhe nga lokali i lagjes. Me nje kilogram kafe te blere te markes suaj te preferuar ju mund te beni deri ne 100 kafe.

EKSPRES PER KAFE FINLUX

Ekspres Kafeje Finlux Fem 1793 ne shitje online Dyqan Taxi Tirane Shqiperi

Nje ekspres kafeje shume i fuqishem ,850 Watt dhe presion te larte 15 Bar i afte per te perballuar te gjitha nevojat tuaja. Mund te beni kafe teke apo dopio sipas deshires. Me valvule per ngrohjen e qumeshtit apo te ujit per te bere caj, salep e shume pije te tjera te ngrohta.

Ekspresi me cilesor ne treg nga firma e njohur FInlux

 

MADE IN EUROPE

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres Finlux 1793 me lire se kudo – Beje kafen vete”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekspres kafeje per kafe espresso macchiato capuccino

Ekspres Finlux 1793 me lire se kudo - Beje kafen vete

13,900 L17,900 L (-22%)

Shto ne Shporte