Ekspres Kafe Sonifer – Express Coffee Machine

10,900 L11,990 L (-9%)

Ka stok

Shijoni ekspres dhe kapucino ne shtepine tuaj.
Me valvula sigurie te cilat clirojne presionin ne menyre automatike.
Me sistem mbrojtes nga mbinxehja dhe qarku i shkurter.
KODI: C-Ekspres-Caffe-Sonifer Kategori: ,

Ekspres Kafe Sonifer – Express Coffee Machine

Ekspres Kafe Sonifer – Express Coffee Machine FF-3528

Karakteristika
Shijoni ekspres dhe kapucino ne shtepine tuaj.
Me valvula sigurie te cilat clirojne presionin ne menyre automatike.
Me sistem mbrojtes nga mbinxehja dhe qarku i shkurter.
Specifika 
Fuqia: 850W
Presioni i kafes: 15 Bar
Kapaciteti; 1.6L
Tensioni: 220-240V

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres Kafe Sonifer – Express Coffee Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ekspres Kafe Sonifer - Express Coffee Machine

Ekspres Kafe Sonifer - Express Coffee Machine

10,900 L11,990 L (-9%)

Shto ne Shporte