Ekspres Sinbos – Express Coffee – Best Price online

10,900 L11,990 L (-9%)

Vetëm 1 stok

Shijoni me te miren me Express Sinbos. Pergatisni
-kafe ekspres
-kafe me qumesht
-kapucino
-shkume qumeshti
-kakao
-salep

Specifikat 

Fuqia: 800 Watt
Presioni maksimal: 5 Bar
KODI: ekspres-kafe-sinbos-express-caffee Kategori: , ,

Express Sinbos – Express Coffee

Ekspres Sinbos – Express Caffee – Best Price online

Nese fjala exspress ben qe zemra juaj te rrah me shpejt, kjo nenkupton qe ju jeni ne shoqeri te mire.
Por te paguani  per nje kafe ekspres cdo dite kjo nuk eshte dhe aq mire.
Merrni makinen e duhur te kafes ne shtepine tuaj dhe kurseni jo vetem para, por dhe me teper kohe per ta shijuar ate.
Pergatisni kafe express, kafe me qumesht, kapucino, shkume qumeshti, kakao dhe salep ne shtepine tuaj. Shijoni me te miren me Express Sinbos sipas deshires dhe markes se preferuar.

Specifikat 

Fuqia: 800 Watt
Presioni maksimal: 15 Bar

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres Sinbos – Express Coffee – Best Price online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ekspres Sinbos - Express Caffee - Best Price online

Ekspres Sinbos - Express Coffee - Best Price online

10,900 L11,990 L (-9%)

Shto ne Shporte