Grirese mishi dhe blender 2n1 | Sonifer Meat grinder

8,900 L

Ka stok

  • Shume praktike ne perdorim
  • Perbehet nga plastika ABS dhe celik inox ne teh
  • Bluan ne nje kohe te shpejte
  • Baza e tij puthitet shume mire me siperfaqen ne te cilen vendoset
  • Ka nje doreze qe ju ndihmon ta levizni

 

Grirese mishi Sonifer | 2n1

Grirese mishi Sonifer-Profesionale Bli online

Sonifer Meat Grinder eshte nje ene kuzhine shume e domosdoshme per gatimin tuaj. Ajo karakterizohet nga nje prakticitet i madh sepse eshte shume e lehte ne perdorim. Pasi nuk ju duhet aspak energji elektrike per ta perdorur edhe eshte i perdorshem ne cdo moment. Mjafton qe te vendosni produktin e mishit ne te dhe ta ndizni edhe procesi fillon menjehere. Griresi dhe Blenderi i mishit eshte i perbere nga plastike e cilesise me te mire ABS dhe celiku inox ne tehun e tij. Ky produkt eshte mjaftueshem per te bluar nje sasi te madhe mishi brenda shume pak sekondave fale fuqise shume te madhe dhe te shpejte qe kane tehat e tij. Baza e tij puthitet shume mire me siperfaqen ne te cilen do ta vendosni duke mos levizuar gjate momentit qe ju jeni duke e perdorur. Doreza ju ndihmon qe ta kontrolloni edhe ta zhvendosni ne cdo vend qe deshironi. Blenderi dhe griresi i mishit ju nevojitet me teper per ushqimet e femijeve tuaj qe duan nje pergatitje me te kujdes-shme.

Grirese mishi dhe blender Sonifer ne shitje online | Dyqan Taxi

  • Shume praktike ne perdorim
  • Perbehet nga plastika ABS dhe celik inox ne tehGrirese mishi dhe blender 2n1 | Sonifer Meat grinder | Dyqan Taxi
  • Bluan ne nje kohe te shpejte
  • Baza e tij puthitet shume mire me siperfaqen ne te cilen vendoset
  • Ka nje doreze qe ju ndihmon ta levizni

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

Be the first to review “Grirese mishi dhe blender 2n1 | Sonifer Meat grinder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese mishi dhe blender 2n1 | Sonifer Meat grinder

WhatsApp chat