Grirese mishi Tavoline – Alluminium Alloy – Meat Chopper

1,400 L

Ka stok

  • I perbere me materiale cileore alumini.
  • I lehte per tu perdorur dhe po ashtu dhe per t’u pastruar.
  • Copeton mishin lehtesisht dhe shpejte.
KODI: L-grirese-mishi-alumini-alluminium-alloy Kategori: , ,

Grirese mishi Tavoline – Meat Chopper

Grirese mishi Tavoline – Alluminium Alloy – Meat Chopper

Karakteristika
  • I perbere me materiale cileore alumini.
  • I lehte per tu perdorur dhe po ashtu dhe per t’u pastruar.
  • Copeton mishin lehtesisht dhe shpejte.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Grirese mishi

Be the first to review “Grirese mishi Tavoline – Alluminium Alloy – Meat Chopper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese mishi Tavoline - Alluminium Alloy - Meat Chopper

Grirese mishi Tavoline - Alluminium Alloy - Meat Chopper