• Sfungjer per manikyr dyqan taxi online porosi blerje nails art

    Sfungjer per manikyr | Nails – Bli online

    Sfungjer per manikyr shume te dobishem ne ndarjen e gishtave dhe jane jashtezakonisht te rehatshem . Te pershatshem kur jeni duke bere pedikyr apo manikyr .
    Ju lejojne te keni hapesire te bollshme gjate aplikimit te manikyrit .

Main Menu