Gemei – Makine rroje profesionale per meshkuj

1,990 L

Ka stok

Sherben gjithashtu si nje stilues flokesh, shkurtues dhe preres i tyre.
Eshte i pershtatshem per cdo gjatesi flokeve.
Kokat e ndryshme te tij ju mundesojne te krijoni modele te ndryshme flokesh njejte si ne revista.

KODI: 8002014041835 Kategori: ,

MAKINE RROJE PROFESIONALE GM 793

Makine rroje Gemei Profesionale per meshkuj | Qethje e shpejte per cuna

Nje fytyre dhe floke te rregulluar per cdo person eshte nje nga celsat e suksesit. Kujdesi per mjekren dhe mustaqet te meshkujt nuk eshte asnjehere  i tepruar.
Prisni floket, nxirrni ne pah konturet, largoni floket nga hunda dhe veshet.

MAKINE QETHJE PER CUNA

Sherben gjithashtu si nje stilues flokesh, shkurtues dhe preres i tyre.  Makine rroje Gemei eshte i pershtatshem per cdo gjatesi flokeve. Kokat e ndryshme te tij ju mundesojne te krijoni modele te ndryshme flokesh njejte si ne revista.

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei – Makine rroje profesionale per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje Gemei Profesionale per meshkuj qethje per cuna

Gemei - Makine rroje profesionale per meshkuj