Makine elektrike rroje dhe qethje Gemei 660 – Hair Trimmer

1,990 L

Ka stok

  • Dizajn ergonometrik per perdorim sa me te rehatshem.
  • Makine qethje e rikarikueshme me koka precize te mprehta.
  • Motor i fuqishem i nje performance te larte.
  • 4 koka me permasa 3mm, 6mm, 9mm, 12mm.
  • Me buton i cila rregullon gjatesine e kokes prerese nga 0.8 deri ne 2 mm.
KODI: gemei-hair-trimmer-660 Kategori: ,

Gemei 660 – Hair Trimmer

Makine elektrike rroje dhe qethje Gemei 660 – Hair Trimmer

Dizajn ergonometrik per perdorim sa me te rehatshem.
Makine qethje e rikarikueshme me koka precize te mprehta.
Motor i fuqishem i nje performance te larte.
4 koka me permasa 3mm, 6mm, 9mm, 12mm.
Me buton i cila rregullon gjatesine e kokes prerese nga 0.8 deri ne 2 mm.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine elektrike rroje dhe qethje Gemei 660 – Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine elektrike rroje dhe qethje Gemei 660 - Hair Trimmer

Makine elektrike rroje dhe qethje Gemei 660 - Hair Trimmer