Makine Elektrike rroje Gemei – Makin qethje per meshkuj

2,390 L2,690 L (-11%)

Ka stok

Ndertuar me material cilesore
Nuk irritojne lekuren tuaj
Hair Clipper
Ngjyra: E zeze
Koha e karikimit: 4 ore.
Koha e perdorimit: 1 ore
KODI: 8002014043921 Kategori: ,

MAKINE RROJE GEMEI GM 832

Makine rroje Gemei Elektrike rroje per meshkuj Profeisonale

Makine rroje profesionale per meshkuj Gemei me sistem vete-mprehes e cila ofron  nje performance superiore te prerjes. Ndertuar me material cilesore te cilat nuk irritojne lekuren tuaj dhe kujdesen per nje trajtim sa me te kujdesshem ndaj saj.
Specifikat 
Modeli: GM-832
Hair Clipper
Ngjyra: E zeze
Koha e karikimit: 4 ore.
Koha e perdorimit: 1 ore

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine Elektrike rroje Gemei – Makin qethje per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje gemei per meshkuj

Makine Elektrike rroje Gemei - Makin qethje per meshkuj

2,390 L2,690 L (-11%)

Shto ne Shporte