Best Herbal Essence Shampoo | Trichup

1,490 L

Ka stok

Shampo bimore Trichup SLS & Parabens.
Kontrolli i rënies së flokëve Amla, Licorice & Bhringaraj.
99% Bimë e Thelbit.
Ulja e rënies së flokëve.
Baza e Pastrimit të butë dhe flokë shkëlqyes.
Lehtë për t’u përdorur.

KODI: 21111904 Kategori: , Etiketime: ,

BEST HERBAL ESSENCE SHAMPOo | TRICHUP

Best Herbal Essence Shampoo | Shampo me e mire per Floket per Renien e Flokeve 

Rënia e flokëve është një shqetësim i madh sot për shumë njerëz. Shampo bimore Trichup, kontrolli i rënies së flokëve përmban ingrediente natyral si Amla, Licorice & Bhringaraj. Të cilat dihet se ndihmojnë në uljen e rënies së flokëve, në një bazë të butë pastrimi.

Për kontroll efektiv dhe parandalimin e rënies së flokëve, Trichup është një zgjedhje e preferuar e miliona njerëzve. Përdoreni rregullisht për të mbajtur flokët të shëndetshëm, shkëlqyes dhe me shkëlqim gjatë gjithë ditës.
Pastroni flokët në mënyrë efektive nga papastërtite, vaji dhe elementët e tjerë të dëmshëm. Mbroni atë nga djegja me Shampon e Kontrollit të Rënies së Flokëve të Trichup!

Jepini flokëve tuaj dashurinë dhe kujdesin shtesë me Shampon bimore Trichup. Kjo shampo bimore rigjallëron dhe ushqen flokët, por edhe kokën tuaj. Rikthen ekuilibrin e lagështisë ne floket tuaj.

Best Herbal Essence Shampoo | Shampo me e mire per Floket 

best herbal essence shampoo shampo per renien e flokeve

 

PERGATITJA DHE PERDORIMI

Aplikojeni në flokë të lagur dhe perhapeni ne te gjithe masen e tij, nese eshte e nevojshme mudn ta riperserisni.

Trichup u krijua në Indi. Merret kryesisht me produkte për kujdesin e flokëve si vaji i flokëve, shampoja dhe serume per ta.

Karakteristika | Shampo per renien e flokeve 

Shampo bimore Trichup SLS & Parabens.
Kontrolli i rënies së flokëve Amla, Licorice & Bhringaraj.
99% Bimë e Thelbit.
Ulja e rënies së flokëve.
Baza e Pastrimit të butë dhe flokë shkëlqyes.
Lehtë për t’u përdorur.

Trichup është një zgjedhje e preferuar e miliona njerëzve për kontroll efektiv dhe parandalimin e rënies së flokëve.


Blerje online me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Best Herbal Essence Shampoo | Trichup”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Best Herbal Essence Shampo Trichup per renien e flokeve

Best Herbal Essence Shampoo | Trichup