Makine rroje Igemei 839 – Profesionale per meshkuj

2,090 L2,490 L (-16%)

Ka stok

Tehet e tij prej celiku e bejne shume rezistent ndaj lageshtires dhe temperaturave te larta. Mund te perdoret ne floke te gjate dhe ne floke te shkurter, te trashe dhe te holle. Per nje ngarkim te plote me energji mund te perdoret deri ne 50 minuta.

KODI: igemei-839-hair-trimmer Kategori: ,

Makine rroje Igemei 839

Makine rroje Igemei 839 – Profesionale per meshkuj

Makine rroje e cila jo vetem kursen kohe dhe ju jep pamjen qe deshironi por dhe kurseni para.
Cilesi e larte dhe performance e shkelqyer. Qendroni te kuruar ne cdo cast, event dhe takim pune.

Tehet e tij prej celiku e bejne shume rezistent ndaj lageshtires dhe temperaturave te larta. Mund te perdoret ne floke te gjate dhe ne floke te shkurter, te trashe dhe te holle. Per nje ngarkim te plote me energji mund te perdoret deri ne 50 minuta.


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje Igemei 839 – Profesionale per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje Igemei 839 - Profesionale per meshkuj

Makine rroje Igemei 839 - Profesionale per meshkuj

2,090 L2,490 L (-16%)

Shto ne Shporte