Llak mbrojtes per makinen | Auto Protectant

790 L

Ka stok

-Ofrojini makines suaj ndjesine e te qenit e re per nje kohe me te gjate se zakonisht.
-Pastron shume bute.
-I jep shkelqim dhe pastron lehtesisht cdo pjese te makines suaj.
– Permban arome luleshtrydhe, molle etj.
-Duhet mbajtur larg femijeve.
– Shmangni kontaktin me sytë dhe fytyrën
-Nuk sugjerohet te perdoret ne siperfaqe xhami.
-Nuk përmban substanca të dëmshme.

KODI: 10301954 KATEGORIA:

LLAK MBROJTES PER MAKINEN | NEW CAR JOKER

Llak mbrojtes per makinen | New Car Joker Auto Protectant

New Car Joker Protectant | Milky Silicone

Efekt i zgjatur i jep kabinës përfshirë sipërfaqet e gomës, pjesët plastike dhe lëkuren në brendësi të makinës një shkëlqim prej sateni. Pastron veçanërisht dhe butësisht por mbi te gjitha ne menyre efektive.
Mbron nga venitje, plasaritje, zbehje, plakje e parakohshme, rrezet UV dhe nuk lë mbetje vaji ne sendiljet tuaja.

llak mbrojtes per makine auto car protectant joker

Një lëng me një sfungjer në një paketë është mjaft i përshtatshëm dhe praktik. Sfungjeri është një madhësi standarde, formë drejtkëndëshe. Pas perdorimit sfungjerin mund ta lani me dore dhe eshte gati per perdorimin e rradhes.

Pastroni siperfaqet e gomes, plastike, lekuren e cdo tjeter ne makine. Ofrojini mjetit tuaj qendrueshmeri me te gjate me Formulen e re. Mbron nga rrezatimi i diellit dhe temperaturat që tejkalojnë 40 grade Celsius.

Shkundni mirë dhe spërkatni direkt mbi sipërfaqe duke përdorur një leckë të pastër. Lëreni të depërtojë, shmangni tepricën dhe mund ta aplikoni përsërisni nëse dëshironi.

Auto Protectant | Llak Mbrojtes per makinen

Llak mbrojtes per makinen auto protectant new car joker

Karakteristika

-Ofrojini makines suaj ndjesine e te qenit e re per nje kohe me te gjate se zakonisht.
-Pastron shume bute.
-I jep shkelqim dhe pastron lehtesisht cdo pjese te makines suaj.
– Permban arome luleshtrydhe, molle etj.
-Duhet mbajtur larg femijeve.
– Shmangni kontaktin me sytë dhe fytyrën
-Nuk sugjerohet te perdoret ne siperfaqe xhami.
-Nuk përmban substanca të dëmshme.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llak

Be the first to review “Llak mbrojtes per makinen | Auto Protectant”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llak mbrojtes per makinen auto protectant new car joker

Llak mbrojtes per makinen | Auto Protectant

WhatsApp chat