x96 Mini Stick Android Tv | Amlogic Box 4GB 32GB

3,790 L

Ka stok

 • GPU: Davlin MP2
 • Wireless: Yes
 • Bluetooth: Yes
 • Video Output: HDMI 2.0
 • CPU: S905Y2 Quad Core cortex-A53
 • OS: Android
 • Internal Storage: 16GB eMMC
 • Memory: 2 gb DDR4
 • GOOGLE Cast: No
 • Power: DC 5V,2A
 • System Upgrade: Yes
 • Weight: 0.3
 • IPTV: Yes
 • Max. Extended Capacity: TF Card Up To 32GB
 • Remote Control: Included
KODI: android-player-x96-s Kategori: , , , Etiketime: , , ,

MINI TV BOX STICK X96Mini ANDROID 

Android  TV Stick X96mini | Stick Amlogic | Shkarko Programe | Online games  – Blerje online dhe te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Opsioni me i ri dhe i shpejte i Android  TV Stick . Ofron hapesire dhe liri , shkarko  programe pa u brengosur per mbarimin e hapesires . Merrni teatrin tuaj ne shtepi . Pasi kjo pajisje Smart te jete lidhur me wifi , televizori juaj nga nje pajisje e thjeshte kthehet ne nje smart Tv . Mund te shihni filmat e fundit , shfaqjet televizive . sportet etj . Degjoni muzike dhe gjithashtu  luani me mijera online games ne nje ekran te madh  pa probleme .

MINI TV STICK X96 ANDROID TV

x96stick 4/32gb dyqan taxi

 

X96 Mini TV STICK 4/32 GB

Nje Mini Player per Monitorin apo televizorin tuaj | Vendose ne porten HDMI dhe direkt monitori apo tv juaj kthehet ne nje SMART TV

Suporton Android 8.1 dhe te gjitha aplikacionet qe ndodhen ne Playstore

Facebook Youtube Netflix Internet

 • GPU: Davlin MP2
 • Smart Tv Stick Wireless
 • Bluetooth: Yes
 • Video Output: HDMI 2.0
 • CPU: S905Y2 Quad Core cortex-A53
 •  OS: Android
 • Internal Storage: 16GB eMMC
 • Memory: 2 gb DDR4
 • GOOGLE Cast: No
 • Power: DC 5V,2A
 • System Upgrade: Yes
 • Smart  Tv Stick Weight: 0.3
 • IPTV: Yes
 • Max. Extended Capacity: TF Card Up To 32GB
 • Remote Control: Included

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “x96 Mini Stick Android Tv | Amlogic Box 4GB 32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x96stick 4/32gb dyqan taxi

x96 Mini Stick Android Tv | Amlogic Box 4GB 32GB