Kompresor Ajri ne Shitje per makina | Car Air Compressor

2,490 L

S’ka stok

Presioni maksimal: 100psi
Shkalla e rrjedhës: 35L / minutë 30 mm
Cilindër dhe funksioni i injektimit me shpejtësi të lartë
Matësi i presionit metalik dhe zorrë 1m
Kabllo 3m me prizë më të lehtë për cigare
2 adaptorë grykë dhe 1 gjilpërë sportive

KODI: 25111903 KATEGORIA:

CAR AIR COMPRESSOR 4X4 CAMEL

Kompresor Ajri ne Shitje per Makina

Kompresori i ajrit të gomave të makinave Car Air Compresor 

Karakteristika

Projektimi I fortë: Inflatori i gomave vjen me një metal të rëndë me trup të fortë me këmbët e gomës për dridhje shtesë dhe zvogëlim të zhurmës.
Me cilësi të lartë: Gyp i gomës me cilësi të mirë me hundë bronzi
Ajri: Mbushja e ajrit të shpejtë me 3.5Ltr / min rrjedhje të ajrit. Mund të mbushë ajrin në 3-4 minuta në një gomë normale 15.
Kordoni më i gjatë i fuqisë: kordoni i energjisë 10 metra mund të arrijë lehtësisht në të gjitha 4 gomat e makines. Matës presioni i madh për të matur presionin e ajrit deri në 150 PSI.
Lehtesisht i pershtatshem: 4 lloje grykë për të mbushur ajrin në gomat e makinës, biçikletave, ciklit dhe futbollit / basketbollit.

Kompresor Ajri ne Shitje per Makina

kompresor ajri per makina ne shitje

Specifikime

Presioni maksimal: 100psi
Shkalla e rrjedhës: 35L / minutë 30 mm
Cilindër dhe funksioni i injektimit me shpejtësi të lartë
Matësi i presionit metalik dhe zorrë 1m
Kabllo 3m me prizë më të lehtë për cigare
2 adaptorë grykë dhe 1 gjilpërë sportive
Manuali i Certifikuar i CE: Udhëzimi i makinës nxjerr rrymën maksimale.

CAR AIR COMPRESSOR

Perdorimi: Lëreni prizën e dritës së cigares. Vidhosni në hundën e bashkëpunimit në hyrjen e ajrit të gomave, hapni çelësin për të filluar fryrjen. Fikni çelsin, vidhosni më shumë


Kompresor Ajri per shitje ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kompresor Makine

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

kompresor ajri ne shitje per makina

Kompresor Ajri ne Shitje per makina | Car Air Compressor

2,490 L

WhatsApp chat