Handsfree Car Kit AP 06 | Wireless Handsfree

3,000 L

Ka stok

Handsfree Car Kit

Model: AP06
Bluetooth version: V4.2
Bluetooth effective range: 10 meters
Bluetooth protocols: A2DP
Rated working voltage: 12V-24V
Limit voltage: 9-29V
Transmetues me USB output: 5V/2.1A single, 5V/3.1A total
Microphone effective range: 0.5-2 meters
FM Frequency: 87.5MHz-108.0MHz
Transmetues me permasa: 88 x 44mm

KODI: handsfree-car-kit-ap-06 Kategori: , , Etiketime: , , ,

HANDSFREE PER MAKINE

Handsfree Car Kit | Wireless Handsfree | Fm Transmitter | Porosi online ne Dyqan Taxi

Transmetues i cili ju ofron nje eksperience te re.Perdoreni celularin ne largesi pa duar kur jeni ne makine duke ofruar nje eksperience te lehte dhe te sigurte udhetimi me ane te perdorimit te kesaj pajisje Wireless transmetues .
Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe wireless-i  lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart , pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muzike.

Handsfree Car Kit

Wireless car kit Fm ransmitter Dyqan Taxi per makine pa duar car mp3 player

Model: AP06
Bluetooth version: V4.2
Bluetooth effective range: 10 meters
Bluetooth protocols: A2DP
FM Transmitter
Karikues Per Celulare
Rated working voltage: 12V-24V
Limit voltage: 9-29V
Transmetues me USB output: 5V/2.1A single, 5V/3.1A total
Microphone effective range: 0.5-2 meters
FM Frequency: 87.5MHz-108.0MHz
Transmetues me permasa: 88 x 44mm

Porosi online ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Handsfree Car Kit AP 06 | Wireless Handsfree”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Handsfree Car Kit Wireless Dyqan Taxi Blerje online Fm transmitter

Handsfree Car Kit AP 06 | Wireless Handsfree