• Shtrydhese Manuale Frutash Fuego dyqan Taxi

  Shtrydhese Manuale Agrumesh | Fuego

  Shtrydhese Manuale agrumesh dhe shege
  Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme
  Dimri do jete me i ngrohte me shtrydhesen e shegeve dhe agrumeve
  Perdoret manualisht
  Doreze ergonomike per perdorim te lehte
  Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet manualisht dhe jo ne lavastovilje, pasi pjeset e brendeshme jane alumin
  Material cilesore dhe rezistent
  Permasat e produktit jane 50 x 25 x 19 cm

  11,500 L
 • Slice Toaster Fuego Thekese Buke Dyqan Taxi

  Slice Toaster Fuego T-801B | Thekese Buke

  Theke & ngroh buken .
  Lehtesi ne perdorim.
  Theke 2 feta buke njekohesisht.
  6 nivele kontrolli te thekjes.
  Me butonin STOP mund te ndaloni kur te deshironi thkjen.

  2,100 L
 • Thekese Buke Fuego Dyqan Taxi

  Thekese Buke Fuego T-801C | Toster

  Fuqia: 700W
  Theken 2 feta njekohesisht
  6 nivele kontrolli per thekjen e bukes
  Materiali inoks

  2,200 L

Main Menu