Cante per laptop 15 inch Dell Standard version

1,990 L

Ka stok

KODI: i-76543425 Kategori: ,

CANTE PER LAPTOP 15 INCH DELL

Cante per laptop me madhesi deri ne 15 inch, bere nga material najloni me hapje me zinxhir.

Vendosni laptopin tuaj 15 inch ne canten Dell te qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit per mbrojtje te besueshme kudo qe ju nevojitet.

E projektuar per t’u pershtatur mire mbron laptopin tuaj nga derdhjet, goditjet dhe gervishtjet.

Me mbushje te brendshme per ta bere akoma me rezistente ndaj konsumit, rezistent ndaj goditjeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante per laptop 15 inch Dell Standard version”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dell 15 inch cante laptopi online ne dyqan taxi

Cante per laptop 15 inch Dell Standard version