Mbajtese laptopi metalike | Baze portabel per laptop

990 L

Ka stok

KODI: i-2120749 Kategori: ,

MBAJTESE LAPTOPI METALIKE | BAZE PORTABEL

Mbajtese laptopi dhe tableti metalike e pershtatshme per pajisjet 11-17 inch.

Baza portabel larteson kompjuterin, duke ofruar keshtu nje hapesire per ventilim duke parandaluar mbinxehjen e laptopit tuaj gjate perdorimit.

Baze per laptop portabel ne shitje

Dizajni ergonomik ju lejon ta pershtasni ne nje kend dhe lartesi komode te funksionimit per rehati maksimale gjate perdorimit.

Ne kete menyre mbajtesja ju ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te qafes, shpatullave dhe shtylles kurrizore.

Hapet dhe mbyllet menjehere lehtesisht, me peshe te lehte per tu marre me vete dhe ze shume pak hapesire.

Materialet premium e bejne mbajtesen te qendrueshme dhe ideale per perdorim ne shtepi, zyre, aktivitete ne natyre, udhetime, shkolla, hotele etj.

Karakteristika

Materialet : metal + silikon
Madhesia : 19.5 * 26 * 17cm
Pesha : 100g


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese laptopi metalike | Baze portabel per laptop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese laptopi metalike bli online ne dyqan taxi

Mbajtese laptopi metalike | Baze portabel per laptop