Cante shpine dhe laptopi me porte Usb | Business Backpacks

2,990 L

Cante MeiNaili me nje dizajn unik e cila mund te perdoret si cante shpine por edhe si cante laptopi fale dorezave kapese te saj. Me ndarje te shumta per te vendosur te gjitha sendet qe ju duhen ne perditshmeri.

E zezeGri
Pastro
KODI: 998876543530765 Kategori: , ,

CANTE SHPINE DHE LAPTOPI ME PORTE USB

Cante shpine dhe laptopi me shume ndarje e cila siguron hapesiren e mjaftueshme per laptopin deri ne 1 inch, tabletin,  telefonin celular, librat, portofolin,shishen e ujit dhe sende e tjera qe ju duhen.

Materiali rezistent ne siperfaqen e tij dhe me mbushje te bute ne pjesen e pasme ju jep mbeshtetjen maksimale per shpinen.

Cante laptopi me porte Usb Business Backpacks

Kjo cante laptopi eshte e bere nga material najloni me dendesi te larte per te mbajtur te sigurta te gjitha pajisjet tuaja.

Shiritat e pasme jane te rregullueshem per te lehtesuar rendesen ne shpatulla.

Gjithashtu canta ka nje rrip te pasem qe lejon vendosjen e cantes se shpines ne bagazh / valixhe per transport me te lehte.

Porta USB e integruar  bashke me fishen sjell lehtesi te madhe per karikimin e pajisjeve tuaja elektronike permes lidhjes me powerbank.

Model unisex i pershtatshem per tu perdorur nga meshkuj dhe femra.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante shpine dhe laptopi me porte Usb | Business Backpacks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine dhe laptopi meinaili blerje online ne dyqan taxi

Cante shpine dhe laptopi me porte Usb | Business Backpacks