Maske kolagjeni per syte | Maske e gomuar

200 L

Ka stok

  • Lajen fytyren me uje te ngrohte.
  • Hapeni qesen dhe vendosen masken e gomuar ne zonen poshte syve.
  • Dhe lerini 30 minuta per te dhene efekte.
  • Me pas hiqe masken dhe laje  fytyren me uje te ngrohte.
  • Eshte e rekomanduar per 2-3 here ne jave perdorim.
KODI: maske-kolagjeni-e-gomuar-per-syte Kategori: , , Etiketime: , , ,

MASKE KOLAGJENI

Maske kolagjeni e gomuar per syte | Maska kolagjen hidratuese per pjesen poshte syve | Bli online ne Dyqan Taxi

Maske e pasur me vitamine E, anti plakje, antirrudhe , promovon nje lekure te re dhe te persosur .

Mask per fytyren kolagjeni peel off dyqan taxi

E pasur me kolagjen natyral lufton proceset e plakjes ne te gjitha frontet . Stimulon prodhimin e kolagjenit te lekures dhe energjine e qelizave .
Dihet qe kolagjeni i jep lekures elasticitetin , butesin , shendetin, pamjen dhe bukurine e vertete .
Maske Kolagjeni per syte ofron nje kujdes dhe perfitim te gjere te lekures . Ka aftesine qe te formoje nje rrjete fibrash nen shtresa te lekures dhe vepron si nje barriere mbrojtese
Me kalimin e kohes niveli i prodhimit te kolagjenit nga trupi bie . Eshte shume e rendesishme qe te perdoren kremra dhe maska te ndryshme me baze kolagjeni per lekuren .

MASKE ME KOLAGJEN

Perfitimet e kolagjen

1-Heq njollat e zeza, poshte syve.

2-Jep shkelqim zones poshte syve.

3- Shtrine rrudhat (anti-rrudhe)

Porosit maske kolagjeni per fytyren Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Maske Fytyre

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Maske kolagjeni per syte | Maske e gomuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske kolagjeni per syte maske e gomuar maska dyqan taxi blerje online

Maske kolagjeni per syte | Maske e gomuar