• Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online

    -Ul temperaturen e trupit ne kohe rekord.
    -Efekt i dyfishte jo vetem dobeson por dhe modelon silueten tuaj.
    -Mund te lahen me dore ose ne lavatrice ne temperature jo me te larte se 30 grade.
    -Korse per femra te cilat nuk hekurosen duhet te lihen te thahen ne gjendje natyrale.

    1,400 L

Main Menu