• Body Shaper for Men Corset | Thermo Shaper

  Sweat Shaper for Men eshte nje zgjidhje e avancuar per te stimuluar muskujt tuaj te formohen me shpejte. Pelhure Polimere per te bllokuar nxehtesine dhe pershpejton temperaturen e trupit tuaj natyral per te promovuar djersitjen.

  1,200 L1,590 L
 • Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online

  -Ul temperaturen e trupit ne kohe rekord.
  -Efekt i dyfishte jo vetem dobeson por dhe modelon silueten tuaj.
  -Mund te lahen me dore ose ne lavatrice ne temperature jo me te larte se 30 grade.
  -Korse per femra te cilat nuk hekurosen duhet te lihen te thahen ne gjendje natyrale.

  1,400 L

Main Menu