• Aloe Vera Vaj Hemani Dyqan Taxi

  Hemani Aloe Vera – Vaj Kurativ | Hemani – 30 ml

  Perdorimi:

  Nje luge te vogel (çaji) nga vaji i Aloe Veres dy here ne dite, mengjes dhe mbremje pas buke per pese dite rrjesht.
  Per perdorim te jashtem:
  – Per puçrra ne fytyre (akne) perdoret per pese dite ne jave per gjashte jave rresht, duke lyer fytyren me vajin e Aloe Veres dhe duke e mbajtur ne kete gjendje per 15 minuta.

   

 • mjalte nga bima e manukas dyqan taxi bli online

  Mjalti Manuka Honey Doctor | Mjalte i Certifikuar Bio

  • Ndihmon ndaj semundjeve te renda si AIDS
  • I shkelqyer per rruget e frymemarrjes
  • Ndalon rritjen e qelizave kancerogjene.
  • Redukton edhe efektet anesore im kimioterapia.
  • Mjalti qe trajton Diabetin.
  • Trajton infeksionet e syve,veshit & sinuseve.
  • I afte te pershpejtoje,rinovimin e qelizave.
  • Efektiv per mykun, aknet, plaget, ulceren etj.
  3,900 L6,000 L
 • krem me vaj argani argan oil floke kacurrela dyqan taxi blerje online porosi maska per floke

  Vaj Argani per floke Kacurrela | Argan Oil | Cmimi me i mire

  • Benefitet plus nga vaji i arganit
  • Ushqen dhe jep shkelqime flokeve tuaj .
  • Ruan dhe trajton lekuren e kokes.
  • Nje produkt qe nuk duhet te mungoje
  • Definon kacurrelat.
  • Jep volum dhe e ben flokun me te shendritshem.
  • I zbut floket.
  • I ben më elastik.
  1,490 L

Main Menu