Dyll per Depilim me kokrriza Film Max | Blej online

1,190 L

Ka stok

Ky dyll me kokrriza mund te perdoret dhe ne sallonet e bukurise. Eshte mjaft i lehte per t’u perdorur  dhe avantazhi me kryesor, largon qimet duke iu dhuruar nje lekure te paster per nje kohe me te gjate se metodat e tjera.

KODI: dyll-per-depilim-me-kokrriza-film-wax-500g Kategori: ,

Dyll per Depilim me kokrriza Film Max

Dyll per Depilim me kokrriza Film Max | Blej online

Depilimi me kokrra eshte nje metode efikase dhe me me pak dhimbje krahasuar me metodat e tjera si makina depilimi, depilimi me makine etj. Metode tradicionale, por e sigurte dhe me rezultate te kenaqshme.
Arsyeja kryesore pse shumica e njerezve zgjedhin te depilohen me dyll eshte menyre sesi ajo e largon qimen. Depilimi me dyllin me kokrriza nuk e shkurton qimen, por e terheq ate. Brenda pak castesh u do te merrni nje lekure te paster e cila dote zgjas ne kohe. Pas disa perdorimesh qimet do te dalin me te rralla dhe me te holla.

Ky dyll me kokrriza mund te perdoret dhe ne sallonet e bukurise. Eshte mjaft i lehte per t’u perdorur  dhe avantazhi me kryesor, largon qimet duke iu dhuruar nje lekure te paster per nje kohe me te gjate se metodat e tjera.

Blej Dyll online | Sasia 500g


Dyqan Taxi | Dyqan online prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

dyll

Be the first to review “Dyll per Depilim me kokrriza Film Max | Blej online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyll per depilim me kokrriza film wax

Dyll per Depilim me kokrriza Film Max | Blej online