Masazh per qafen | U Neck pillow

2,490 L3,900 L (-36%)

Ka stok

 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Relakson muskujt e qafes suaj
 • Mberthim 360 grade
 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Nuk shkakton tension ne qafe
KODI: L-205-044 KATEGORIA:

MASAZH PER QAFEN | U NECK PILLOW 

U Neck Pillow eshte jasteku masazhues qe me siguri e keni kerkuar prej kohesh. Me nje perdorim shume praktik dhe efektivitet te jashtezakonshem Dyqani Taxi e sjell te ju me cmimin me te mire. Ky jastek mund te perdoret si ne udhetime edhe ne shtepi apo kur jeni me pushime.

jastek-masazhues-per qafen-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 

JASTEK ME MASAZH NE MAKINE APO SHTEPI

Qendrimi ulur per nje kohe te gjate ne zyre duke punuar, shpesh shoqerohet edhe me dhimbje te pashmangshme te qafes. Me nje efekt te tille e kemi te pamundur te vazhdojme lirisht aktivitet tona dhe gati te pamundur te durojme dhimbjet e qafes.

 • Jasteku me masazh i jep fund ketij makthi. Sapo ta keni ne doren tuaj ju do te shihne qe s’do ta keni fare te veshtire per ta vendosur ne qafen tuaj dhe ta perdorni ate si duhet pasi eshte tejet praktik. Ky jastek mund te mbahet kudo qe ju mund te qendroni pa asnje veshtiresi. Menjehere pas perdorimit do t’i ndjeni muskujt e qafes tuaj shume te relaksuar, presionin e trupit ne rregull. Edhe vet do te ndiheni te clodhur dhe gjithe energji per ta vazhduar diten normalisht.

 

 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Relakson muskujt e qafes suaj
 • Mberthim 360 grade
 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Nuk shkakton tension ne qafe

Porosit Online me cmimin me te mire | Dyqan.Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

,

Be the first to review “Masazh per qafen | U Neck pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Masazh per qafen | U Neck pillow

2,490 L3,900 L (-36%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat