Masazh per qafen | U Neck pillow per dhimbjet e qafes

2,490 L3,900 L (-36%)

Ka stok

 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Relakson muskujt e qafes suaj
 • Mberthim 360 grade
 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Nuk shkakton tension ne qafe
 • I perbere nga material cilesor dhe rezistent.
KODI: L-205-044 KATEGORIA:

MASAZH PER QAFEN | U NECK PILLOW 

Best nursing pillow | Best pillow for back pain |

U Neck Pillow eshte jasteku masazhues qe me siguri e keni kerkuar prej kohesh. Me nje perdorim shume praktik dhe efektivitet te jashtezakonshem Dyqani Taxi e sjell te ju me cmimin me te mire. Ky jastek mund te perdoret si ne udhetime edhe ne shtepi apo kur jeni me pushime.

Jepini vetes suaj rehati dhe komoditet ne cdo moment kur keni nevoje. Jasteku yne masazhues do ja u zgjidh kete problem.

Keni dhimbje te muskujve te qafes?

Zgjidhja vjen menjehere nga Dyqan Taxi jastek per qafen i cili do ju relaksoj muskujt e tendosur dhe do ju cliroj nga cdo dhimbje muskulare.

jastek-masazhues-best-nursing-pillow-ne-shitje-online-dyqan-taxi

Masazhuesi vjen me nje material cilesor dhe teper rezistent. Pjesa e siperme eshte e bere nga material pambuku i cili mund te hiqet dhe rekomandohet qe te lahet me dore qe mos te prishet struktura.

JASTEK ME MASAZH NE MAKINE APO SHTEPI

Qendrimi ulur per nje kohe te gjate ne zyre duke punuar, shpesh shoqerohet edhe me dhimbje te pashmangshme te qafes. Me nje efekt te tille e kemi te pamundur te vazhdojme lirisht aktivitet tona dhe gati te pamundur te durojme dhimbjet e qafes.

 • Jasteku me masazh i jep fund ketij makthi. Sapo ta keni ne doren tuaj ju do te shihne qe s’do ta keni fare te veshtire per ta vendosur ne qafen tuaj dhe ta perdorni ate si duhet pasi eshte tejet praktik.
 • Ky jastek mund te mbahet kudo qe ju mund te qendroni pa asnje veshtiresi. Menjehere pas perdorimit do t’i ndjeni muskujt e qafes tuaj shume te relaksuar, presionin e trupit ne rregull. Edhe vet do te ndiheni te clodhur dhe gjithe energji per ta vazhduar diten normalisht.
 • best pillow for back pain

 

 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Relakson muskujt e qafes suaj
 • Mberthim 360 grade
 • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi.
 • Nuk shkakton tension ne qafe

BEST NURSING PILLOW

buckwheat hulls | Baby s head | Bed pillow | Twin z pillow | Nursing position

 

Jastëku i masazhit i cili do te behet masazhatori juaj personal, mund të përdoret gjithashtu si një dhuratë për miqtë tuaj, prindërit, familjen dhe të moshuarit për të qenë të shëndetshëm dhe komod ne cdo moment.

Jastëk perfekt masazhi: mund të masazhoni qafën, shpatullat, belin, këmbët, dhe më shumë, ne cdo vend te trupit ku ndjeni tension te muskujve dhe keni nevoje per nje masazh relaksues.

Dizajni: Jastëk masazhi në formë U me një model mbështetës të përmirësuar përreth, përshtatet në formen e kokës, mbron shpinë cervikale. Dizajn i përshtatshëm i ruajtjes, i lehtë për t’u vendosur.

Ju mund t’a perdorni ate nderkohe qe:best nursing pillow
 • Jeni duke pare serialin apo filmin tuaj te preferuar.
 • Duke lexuar libra.
 • Jeni ne udhetime te gjata.
 • Jeni ne udhetime pune.
 • Jeni duke u relaksuar ne shtepi.

Jastek i butë i qafës i cili do ju mundesoj një masazh të shkëlqyeshëm dhe kaq shlodhes. Eshte i përsosur për përdorim në aeroplanë, trena, automjete, apo edhe gjatë relaksimit në shtëpi.

BEST PILLOW FOR BACK PAIN

lumbar support | Nursing pillow for twins | Stomach sleepers | Head and neck | Firm pillow | Tummy time | Machine washable
Materiali: pambuk i butë miqësor ndaj lëkurës, shtresë e rehatshme për frymëmarrje, larje dore e heqshme nga jastëku, mbajeni pëlhurën të thatë në çdo kohë. Ju lejojmë të shijoni një masazh sa më të rehatshëm, duke ju kursyer keshtu para dhe kohe nga jeta juaj.

JASTEK MASAZHI CILESOR

Jastëku per qafen i masazhit elektrike me shumë funksione është bërë nga pambuk, e cila është e lehtë dhe e butë. Dizajni i radianit të tipit M do të përshtatet në mënyrë të përkryer në kokën dhe qafën tuaj, duke ju bere keshtu te ndiheni sa me komod .

Jastëku ynë i masazhit ofron dy mënyra të ndryshme masazhi: levizje te nderthurura dhe dridhje. Dhe të dy mënyrat mund të përdoren individualisht dhe bashkarisht, sipas deshires suaj.

best pillow for back painJasteku masazhues mund të ndihmojë në | BEST NURSING PILLOW

 • Qetësimin e kanaleve dhe kolateralit.
 • Përmirësimin e aftësisë së furnizimit me gjak të trurit.
 • Përmirësimin dhe lehtesimin e muskujve te tendosur dhe eleminimin e lodhjes.

MASAZHUES PER DHIMBJET MUSKULARE | BEST PILLOW FOR BACK PAIN

Modeli i zvogëlimit të zhurmës së heshtur me frekuencë të lartë do t’ju lejojë të relaksoheni plotësisht. Për më tepër, ky jastëk masazhi elektrik në qafë me shumë funksione është një produkt inteligjent, fantastik per t’u perdorur ne perditshmeri, i cili do të fiket automatikisht nëse nuk funksionon për dhjetë minuta.

Kështu që ju mund të pushoni lehtesisht pas masazhit. Çdo jastëk masazhi është i pajisur me një shul kapuç për rregullimin e lehtë të ngushtësisë sipas preferencave tuaja.

BEST PILLOW PER QAFEN

Breastfeeding pillow | Sleep positions | Relieve pressure | Extra support | Bottle feeding | Nursing moms | tummy to tummy | Side sleepers

Gjithashtu jasteku yne masazhues ka një bateri litiumi të rikarikueshme të integruar, e cila mundeson qe masazhuesi të funksionojë për orë të tëra pa u karikuar. Kështu që mund ta përdorni kudo dhe në çdo kohë. Ato janë të përshtatshme për udhëtime dhe udhëtime biznesi.

Bejini vetes suaj një masazh profesional kudo që të shkoni me jastëk masazhi në qafë i cili do ju beje te ndiheni mire dhe te relaksuar ne cdo moment qe ju e perdorni. Ky jastëk do të lehtësojë të gjitha dhimbjet e trupit në një çast!

SHKAQET E NGRIRJES SE MUSKUJVE TE QAFES

Ka shumë shkaqe të mundshme të ngrirjes se muskujve të qafës. Për shembull, mund të ndodh nëse: tendosni qafën gjatë ushtrimeve, mbani diçka të rëndë me njërën ose të dy krahët tuaj vendosni shumë peshë në njërën nga shpatullat tuaja.

Nese mbani qafën tuaj në një pozicion të panatyrshëm për një periudhë të gjate, të tilla si kur flisni netelefon dhe e vendosni ate midis shpatullës dhe veshit ose kur flini në një pozicion të kaq.

Shkaqe të tjerë të zakonshme te ngrirjes të qafës jane: stresi emocional ose animi i kokës dehidrimi, i cili mund të shkaktojë ngërçe dhe spazma të muskujve.

Duhet te beni kujdes me cdo pjese te trupit tuaj pasi eshte shume e rendesishme qe muskujt tuaj te jete te shtendosur dhe te qete. Gjithashtu ju shpreshhere duhet t’i masazhoni ato ne perditshmeri.

Karakteristikat | BEST NURSING PILLOWbest pillow for back pain

 • Aktivizon shërimin e fuqishëm ndërsa relaksoheni
 • Jep presion të përshtatshëm për lehtësimin e dhimbjeve të muskujve
 • Nxit qarkullimin e gjakut dhe lehtëson lodhjen
 • Me motor vibrimi të integruar për një masazh relaksues
 • Kohëmatësi i integruar – 10 minuta
 • Mos funksionimi automatik.
 • Përmban 2 koka masazhi rrotullimi të thellë
 • Ofron 3 mënyra masazhi duke përfshirë dridhje te lehta dhe te forta.
 • I perbere nga material cilesor dhe rezistent.
 • Ofron afërsisht 60 min orësh pune kur karikohet plotësisht
 • Lehtë për tu karikuar – me USB
Specifikimet:
 • Fuqia e vlerësuar: 3.7W T
 • Tensioni i vlerësuar: DC 5.0V
 • Pesha: 495g M
 • Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh
 • Madhësia e produktit: 32 * 22.5 * 11cm

Porosit Online me cmimin me te mire | Dyqan.Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

,

Be the first to review “Masazh per qafen | U Neck pillow per dhimbjet e qafes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pillow per qafen

Masazh per qafen | U Neck pillow per dhimbjet e qafes

2,490 L3,900 L (-36%)

Shto ne Shporte