Massage Mini | Masazh me ngrohje | Bli Online

1,990 L

Ka stok

 • Motoret drejtojnë masazh dhe intensitet në zonat me problematike
 • Perbere nga materialet poliesteri dhe mbushje shkume per jastek
 • Ne pjesen e brendshme perbehet nga 3 motore dridhje
 • Dy zona masazhesh: Mbrapa e siperme / e pasme e poshtme
 • Mund te operohet me lehtesi nga nje kontrollues dore multi-funksionale

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

MASSAGE MINI | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Jastek mbeshtetes qe kryen edhe funksionin e masazhuesit kur qendroni ne te

Per njerezit qe vuajne nga dhimbjet e shpines, jasteku i masazhit Massage Mini eshte nje zgjidhje praktike. Pasi ju mund ta merrni kudo me vete, ne makine per udhetime te gjata, ne zyre apo edhe ne shtepi. Levizja vertikale dhe rrethore e masazhimit te shpines do te lehtesoje tensionin, dhimbjen dhe do t’ju beje te ndiheni me te relaksuar te qafa e supet e mbi te gjitha do te shpetoni nga sikleti i dhimbjeve te shpines.

Massage-Mini-me ngrohje-Bli-OnlineJASTEKU MASAZHUES ME NGROHJE

Mjafton qe ju ta ndizni dhe te kontrolloni intensitetin e levizjeve te rrotullimeve dhe masazhuesi do te veproje menjehere.

Do ta ndieni veten shume te lire, te shlodhur edhe te relaxuar.

Tashme qendrimi ne makine nuk do te jete tere siklet dhe ju me ne fund mundeni ta shijoni udhetimin tuaj fale jastekut me ngrohje te masazhit. Kur ju keni dhimbje te shpines edhe udhetoni shpesh ky jastek eshte patjeter i domosdoshem.

JASTEK PER MASAZH | KUALITET I LART

 • Perfekte për relaksim
 • Vepron per 15/30/60 minuta
 • Nxehtesia qetesuese infra te kuqe perdor vale te gjata te dritës për të dërguar nxehtësi depertuese thelle ne muskuj.
 • Motoret drejtojnë masazh dhe intensitet në zonat me problematike.
 • Kontrollues ergonomik i mbajtur me dore
 • Perbere nga materialet poliesteri dhe mbushje shkume per jastek
 • Ne pjesen e brendshme perbehet nga 3 motore dridhje
 • Dy zona masazhesh: Mbrapa e siperme / e pasme e poshtme
 • Mund te operohet me lehtesi nga nje kontrollues dore multi-funksionale

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

Detaje Produkti

processor-model

masazh

Ngjyra

Be the first to review “Massage Mini | Masazh me ngrohje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Massage Mini | Masazh me ngrohje | Bli Online