Masazh Fytyre ne Shtepi | Pajisje Masazhi Manuale

1,290 L

Ka stok

Karakteristika

-Perdoreni rregullisht cdo dite per te pasur nje lekure te lemuar.
-Largimin e rrudhave tashme e keni me te lehte me kete pajsije masazhi.
-Zvogelon nivelin e stresit.
-Masazhojeni ne fytyre per te ndihmuar qarkullimin e gjakut ne fytyre, nje lekure te holle dhe te bute.

MASAZH FYTYRE NE SHTEPI | 3D MASSAGER

Masazh & Trajtim Fytyre ne Shtepi

Masazhues per fytyren i cili mund te arrije efekt te dobesimit te fytyres, lifting , hollim te trupit dhe formave te tij. Masazh relaksues per muskujt e tej lodhur. Forma e topit rrokulliset sapo te levizni doren dhe para dhe pas. Eshte nje produkt mjaft komfort per perdorim dhe ju do te ndiheni totalisht te relaksuar pa ndjer dhimbje.

 Masazhuesi nuk do t’iu lendoj por do te qetesoj muskujt dhe lekuren ne menyre ekektive. Ndiqni drejtimin e fytyres, formen e belit, kembet etj. Mund te largoje celulitin dhe te formoj nje trup te formuar. Nje produkt efikas dhe i sigurte per t’u perdorur nga grate e te gjitha moshave. Forma e tij kompakte stimulon levizjen e teknikeve te masazhit, ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe relakson muskujt. Ju dueht vetem ta pastroni pas dhe para cdo perdorimi per tu kujdesur per lekuren tuaj nga papasterite e ndryshme qe mund te bihen ne kontakt me te gjate kohes qe ju nuk e perdorni.

Masazh dhe Trajtim Fytyre ne Shtepi

masazh fytyre dhe trajtim ne shtepi pajisje masazhi

Karakteristika

-Perdoreni rregullisht cdo dite per te pasur nje lekure te lemuar.
-Largimin e rrudhave tashme e keni me te lehte me kete pajsije masazhi.
-Zvogelon nivelin e stresit.
-Masazhojeni ne fytyre per te ndihmuar qarkullimin e gjakut ne fytyre, nje lekure te holle dhe te bute.
-Ndertuar nga produkte te nje cilesie te larte dhe me madhesi kompakte, e lehte per t’u transportuar, perdorur dhe pastruar.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Masazh

Be the first to review “Masazh Fytyre ne Shtepi | Pajisje Masazhi Manuale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Masazh Fytyre ne Shtepi | Pajisje Masazhi Manuale