Sedilje me ngrohje dhe masazh per makinen | Bli Online

2,490 L

Ka stok

  • Mbahet ne makine, zyre, shtepi etj
  • Eshte shume praktik edhe komod
  • Shkakton dridhje edhe jo rrotullime te trupit
  • Qeteson dhimbjen edhe largon lodhjen
  • Punon me energji elektrike

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

SEDILJE ME MASAZH PER MAKINEN

Sedilje me ngrohje dhe masazhim per ne makine | Bli Online | Dyqan Taxi

Per te perballuar rruget e gjata teksa udhetoni me makinen tuaj pa i shkaktuar asnje bezdisje trupit tuaj apo te perkeqesoni dhimbjet e shpines tuaj, kjo sedilje ju vjen ne ndihme. Ajo eshte shume praktike, komode edhe e lehte per t’u perdorur. Dyqani Taxi ua ofron me cmimin me te mire.

SEDILJE ME NGROHJE DHE MASAZHIM | KUALITET I LARTE

Ky masazhues patjeter qe eshte perfekt per qendrimin tuaj ne makine por ju mund ta perdorni ne zyre , ne shtepi apo kudo qe ju te jeni dhe e ndjeni qe trupi juaj eshte lodhur edhe dhimbjet sa vijne e po shtohen.

Jasteku punon me energji elektrike edhe shkakton dridhje edhe jo rrotullime. Sapo ta keni perdorur do ta ndjeni veten shume te relaksuar edhe clodhur nga rutina e dites. Masazhuesi jep efekte te medha aty ku trupi yne eshte i dobet.

SEDILJA ME NGROHJE DHE MASAZHIM | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

  • Mbahet ne makine, zyre, shtepi etj.sedilje-me-masazh-per-makine-dyqan-taxi
  • Eshte shume praktik edhe komod
  • Shkakton dridhje edhe jo rrotullime te trupit
  • Qeteson dhimbjen edhe largon lodhjen
  • Punon me energji elektrike

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Sedilje me ngrohje dhe masazh per makinen | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sedilje me ngrohje dhe masazh per makinen | Bli Online