Jastek per masazh | Jastek portativ | Relaksues

1,790 L2,490 L (-28%)

Ka stok

Specifikat

Material: Lekure
Tensioni: 12V
Fuqia: 20W
Terapi Magnetike

KODI: jastek-per-masazh-portativ KATEGORIA: Etiketime: , ,

JASTEK PORTATIV ME MASAZH

Jastek per masazh | Jastek Portativ Masazhues | Blerje Online | Dyqan Taxi

Terapisti juaj personal

Me nyje masazhuese dhe funksionin e tij perforcues te ngrohjes, ky jastek personalizon pervojen tuaj te masazhit.
Ju sjell rehati dhe relaksim pas nje dite te lodhshme Jastek me masazh.

Rrotullime ne drejtime te kunderta me funksionin opsional te ngrohjes funksionojne se bashku.
Ndihmojne ne kete menyre qarkullimin e gjakut dhe lehtesojne trupin tuaj ne menyre efektive.

Jastek per masazh Portativ te cilin mund ta perdorni per ne qafe, shpatull dhe te gjithe pjesen e prapme si dhe per kembet nderkohe qe jeni ulur ose shtrire.

Me nje dizajn teper komod ju lejon perdorimin dhe ne zyra ose ne makine gjate udhetimeve.
Materiali elastik ne pjesen e prapme te jastekut lejon qe ajo te fiksohet ne sendiljen e makines ose ne karrige.

Mposhtni mbremjet e ftohta te dimrit me kete masazhues | Jastek per masazh

Thuaj lamtumire kembeve te ftohta. Tani ju mund te mbani kembet tuaja te ngrohta. Nje ngrohje elektrike dhe pajisje ngrohese qe kthen mbremjet tuaja te ftohta ne ato te ngrohta dhe komode. Ju mund ta perdorni jo vetem per kembet por dhe per stomakun, qafen, shpinen etj. Siguron qe pjeset tuaja te trupit te marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin.

Jo me kembe te ftohta!

Nese jeni ulur duke lexuar nje liber, duke pare televizor ose ne zyre duke punuar ne kompjuter, mbani prane kete pajisje komode dhe mbani kembet e ngrohta kur temperaturat bien gjate dimrit. Gjtihashtu ofron vibracion relaksuese i cili butesisht masazhon kembet tuaja te lodhura.

Jastek per masazh i bute

Dhuron nxehtesi per shpinen, barkun, gjoksin ose cfaredo pjese te trupit tuaj qe ka nevoje per ngrohtesi. Metoda e shpejte dhe efikase [er lehtesimin e dhimbjeve ne cdo pjese te trupit tuaj.
Ngrohtesia mund te lehtesoje disa lloje te parehative te trupit, ngurtesite, dhimbjet, ndjeshmerite dhe gjithashtu ndihmone lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

Jastek Portativ | Me funksion ngrohje ne Dyqan Taxi

Jastek portativ me ngrohje blerje ne Dyqan Taxi

-Praktik per tu levizur lehtesisht.
-Mekanizem i integruar i parandalimit te ngrohjes.
-Jastek per masazh portativ.
-Fiket automatikisht pas cdo 15 min.
-Cilesi e nje kualiteti te larte.

Specifikat

Material: Lekure
Tensioni: 12V
Fuqia: 20W
Terapi Magnetike mund te perdorni dhe nje caj nga lule Basani nderkohe qe jeni duke shijuar masazhin.

Perdorimi | Jastek per masazh
Shtypni nje here per te ndezur jastekun per masazh dhe nxehtesine.
Shtypni dy here per te bere nyjet e masazhit te nderrohen.
Shtypni tre here per te fikur nxehtesine.
Shtypni kater here per te fikur masazhin.


Jastek me masazh, blerje online, kontaktoni ne numrin: 0682141111Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek per masazh | Jastek portativ | Relaksues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek per masazh portativ blerje ne dyqan taxi

Jastek per masazh | Jastek portativ | Relaksues

1,790 L2,490 L (-28%)

Shto ne Shporte