GoPro Protective Lens Replacement | HERO 9 Black

3,090 L

Ka stok

  • Heqja dhe zëvendësimi I thjeshte
  • Lente është bërë me xham Corning Gorilla për një forcë të jashtëzakonshme
  • Materiali prej qelqit rezistent dhe cilesor.
  • Mbron lentet e kameres suaj.
KODI: ADCOV-001 KATEGORIA:

GOPRO PROTECTIVE LENS REPLACEMENT

Kjo lente zevendesuese mbrojtëse prej materialit te qelqit zëvendëson mbulesën origjinale të lenteve në HERO5 Black tuaj. E perbere nga qelqi Corning Gorilla, ngjitet drejtpërdrejt në HERO5 Black tuaj për të mbrojtur lentet e kamerës. Gjithashtu siguron qartësi të jashtëzakonshme optike për kapjen e përmbajtjes së pa shtrembëruar nën ujë.

Specifikat:
  • Heqja dhe zëvendësimi I thjeshte
  • Lente është bërë me xham Corning Gorilla për një forcë të jashtëzakonshme
  • Materiali prej qelqit rezistent dhe cilesor.
  • Mbron lentet e kameres suaj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Protective Lens Replacement | HERO 9 Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Protective Lens Replacement | HERO 9 Black