Protective Housing | HERO8 Black

6,199 L

Ka stok

  •  Materiali: ABS XTGP552
  • Kamera e përputhshme: për aparat fotografik GoPro Hero 8.
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësia e kasës: 7.3 * 3.4 * 5.5cm
KODI: 0818279023800 KATEGORIA:

PROTECTIVE HOUSING HERO8 BLACK

Lentja e papërshkueshme nga uji është bërë prej qelqi të zbutur. Transmetueshmëria e dritës është deri në 99%. Kamera është e pajisur me një rast të papërshkueshëm nga uji që nuk ndikon në efektin e shkrepjes.

MBROJTESE HERO8 BLACK

Butoni metalik i përdorur në trupin e mbrojteses është bërë prej çeliku inox 316, i cili ka rezistencë të mirë ndaj korrozionit.Eshtë i papërshkueshëm nga uji 60m / 196.85ft, ai mund të plotësojë nevojat e përdoruesit për snorkeling, zhytje në thellësi, not, surfing, etj.

Ka rezistencë të mirë ndaj oksidimit dhe rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë. Ka një thellësi të papërshkueshme nga uji prej 60M për të përmbushur nevojat e përdoruesve kur zhyten. (Njerëzit e zakonshëm zhyten 10m-20m / 32.81-65.62ft zhytje të thellë 30m-40m / 98.43-131.23ft)

Specifikat:
  •  Materiali: ABS XTGP552
  • Kamera e përputhshme: për aparat fotografik GoPro Hero 8.
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësia e kasës: 7.3 * 3.4 * 5.5cm

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Protective Housing | HERO8 Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Protective Housing | HERO8 Black