GoPro Adventure Kit | Cante praktike

6,190 L

Ka stok

 • Për Pothuajse të gjitha aktivitetet.
 • Doreza e mbajtësit per lundrime.
 • Rrip koke + Klip i shpejtë.
 • Bashkangjitni kamerën te kapakët, rripat e çantave.
 • Përdorni për snorkeling, Roller Coasters.
KODI: 0818279023435 KATEGORIA:

GORPRO ADVENTURE KIT 

Për te qene gati ne të gjitha aventurat tuaja dhe të gjitha kamerat HERO, GoPro te jene te sigurta paraqet Aventurën, e cila përfshin Handgrip Floating, Handgrip për mbajtje komode ne dore në tokë ose në ujë.

Head Strap + QuickClip, i cili ju lejon të mbani kamerën tuaj në kokë, rrip çantë shpine, si edhe gjera te tjera te ngjashme, dhe një rast kompakt të personalizueshëm për t’i mbartur të gjitha këto.GoPro Adventure Kit mund të përdoret për shëtitje, snorkeling, shetitje me motorra e shume te tjera.

SPECIFIKAT:
 • Për Pothuajse të gjitha aktivitetet.
 • Doreza e mbajtësit per lundrime.
 • Rrip koke + Klip i shpejtë.
 • Bashkangjitni kamerën te kapakët, rripat e çantave.
 • Përdorni për snorkeling, Roller Coasters.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Adventure Kit | Cante praktike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Adventure Kit | Cante praktike