GoPro Rechargeable Battery | Hero Black 8/7/6/5

3,090 L

Ka stok

  • Bateri litium-jon e rimbushur 1220mAh.
  • E pajtueshme me HERO8 / 7/6/5 Black.
  • E pajtueshme me HERO 2018.
  • Shtoni një bateri shtesë në konfigurimin tuaj.
KODI: 0818279023756 KATEGORIA:

GOPRO RECHARGEABLE BATTERY

Shtoni një ose dy bateri shtesë në HERO8 Black, HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black ose HERO (2018). Me këtë Bateri Li-Ion të Rimbushshme nga GoPro. Bateria përmban një kapacitet 1220mAh, 4.7W dhe mund të rimbushet në kamerën tuaj ose në një ngarkues veçmas të disponueshëm.

SPECIFIKAT:
  • Bateri litium-jon e rimbushur 1220mAh.
  • E pajtueshme me HERO8 / 7/6/5 Black.
  • E pajtueshme me HERO 2018.
  • Shtoni një bateri shtesë në konfigurimin tuaj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Rechargeable Battery | Hero Black 8/7/6/5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Rechargeable Battery | Hero Black 8/7/6/5