GoPro Hero 8 Black | HyperSmooth 2.0

49,590 L

Ka stok

 • Dizajn më i vogël.
 • Ndërrimi i montimeve dhe ndërrimi i baterive është bërë edhe më i shpejte.
 • Lentja është dy herë më rezistente ndaj ndikimit.
 • Stabilizimi i përmirësuar i HyperSmooth 2.0 dhe kalimi i kohës TimeWarp 2.0.
 • Night-lapse dhe mbështetje LiveBurst.
 • Lëvizje e ngadaltë deri në 1080p240 dhe përmirësime të stabilitetit.
 • Ndryshoni me lehtësi midis lenteve FOV me modalitetet Narrow, Linear, Wide dhe SuperView.
KODI: 0818279023220 KATEGORIA:

GOPRO HERO 8 BLACK HYPERSMOTH 2.0

HERO8 Black, me kamer te gjithanshme të veprimit të gjeneratës së ardhshme të krijuar për të kapur pamje të qetë dhe të qëndrueshme të aventurës tuaj të fundit, nga një udhëtim i thjeshtë me anije etj.

HERO8 Black përmban stabilizim të azhurnuar HyperSmooth 2.0 për të prodhuar lëvizje të butë, të ngjashme me gimbal, në të gjitha shpejtësitë e kornizave të mbështetura, pa nevojën e një gimbal. Përditësimet shtesë përfshijnë një dizajn fizik më të hijshëm, për montim të shpejtë.

Një derë të rikonstruktuar të baterisë për ndryshime më të shpejta të baterisë, një lente me dy herë rezistencë ndaj goditjes si HERO7. Një Mod Bateri opsionale për gati 2.5x më shumë jetëgjatësi të baterisë , një Mod Modal i Shfaqjes së Rrëshqitjes për ta bërë më të lehtë shikimin e kornizës suaj, një Modul LED Dritë opsional dhe një Mod Modë opsional për të zgjeruar mundësitë tuaja të aksesorëve.

Specifikat:
 • Dizajn më i vogël.
 • Ndërrimi i montimeve dhe ndërrimi i baterive është bërë edhe më i shpejte.
 • Lentja është dy herë më rezistente ndaj ndikimit.
 • Stabilizimi i përmirësuar i HyperSmooth 2.0 dhe kalimi i kohës TimeWarp 2.0.
 • Night-lapse dhe mbështetje LiveBurst.
 • Lëvizje e ngadaltë deri në 1080p240 dhe përmirësime të stabilitetit.
 • Ndryshoni me lehtësi midis lenteve FOV me modalitetet Narrow, Linear, Wide dhe SuperView.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Hero 8 Black | HyperSmooth 2.0”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Hero 8 Black | HyperSmooth 2.0