GoPro Handlebar | Seatpost | Pole Mount

4,950 L

Ka stok

  • Përshtatet tuba me diametër 0,35-1,4 “.
  • Shtrëngoni shpejt lëshimin e shtrëngimit.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • 360 ° për inkuadrim të saktë.
KODI: 9780319088784 KATEGORIA:

GOPRO HANDLEBAR SEATPOST POLE MOUNT

I pajtueshëm dhe i lehte me pjesen e montimit, Handlebar / Seatpost / Pole Mount i GoPro ju lejon të lidhni shpejt kamerën tuaj në tuba të vegjël me diametër prej 0,35 deri 1,4 “.

Dy hyrje gome përfshihen duke siguruar një përshtatje të sigurt dhe duke minimizuar dridhjet nga shinat me gunga ose ndikime të tjera Sapo kamera të pritet në montim, ajo mund të rrotullohet 360 ° për inkuadrim të saktë. Gjashtëmbëdhjetë detente pozicioni mbajnë kamerën të qëndrueshme, pavarësisht nga orientimi.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtrae Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Handlebar | Seatpost | Pole Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Handlebar | Seatpost | Pole Mount