GoPro Sport Kit | Mbrojtese per kameren

7,490 L

Ka stok

  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Mund te mbani kameren tuaj komplet pa duar.
  • Mbron kameren tuaj nga gervishtjet.
KODI: 0818279023459 KATEGORIA:

GOPRO SPORT KIT 

Duke u perputhur Chesty dhe Handlebar / Seatpost / Pole Mount, kompleti GoPro Sports ju jep mjetet për të veshur kamerën tuaj GoPro plotësisht në pothuajse të gjitha aktivitetet tuaja sportive të tilla si hiking, biçikletë dhe ski.

Kit gjithashtu përfshin gome, një shtrëngim vertikal montimi dhe një rast kompakt të personalizueshëm për të mbajtur gjithçka brenda.

Specifikat:
  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Mund te mbani kameren tuaj komplet pa duar.
  • Mbron kameren tuaj nga gervishtjet.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Sport Kit | Mbrojtese per kameren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Sport Kit | Mbrojtese per kameren