Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Blackout

2,479 L

Ka stok

  • Mbroni HERO8 tuaj nga Gërvishtjet.
  • Nailon Lanyard të Varet në ingranazh ose Qafë.
  • Mban qasje në të gjitha portet dhe kontrollet.
  • Dizajn komod dhe I lehte.
KODI: 0818279023770 KATEGORIA:

SLEEVE LANYARD HERO8 BLACK

Shtoni këtë mbrojtese silikoni dhe kordon rregullues nga GoPro për të shtuar një stil, për të mbrojtur HERO8 tuaj nga gërvishtjet dhe për ta transportuar atë në mënyrë të sigurt.

Vjen ne ngjyre te zeze dhe është formuluar me porosi për HERO8 tuaj dhe ruan hyrjen në portat, butonat dhe ekranin e saj, ndërsa mban ende GoPro tuaj të lehtë.

Ju gjithashtu mund të montoni GoPro ndërsa përdorni mëngën pasi nuk bllokon fillin e montimit. Lidhësja prej najloni ngjitet me GoPro kështu që mund ta lidhni në ingranazhin tuaj ose të varni rreth qafës për transport.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Blackout”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Blackout