Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Turtle Green

2,479 L

Ka stok

 • Mbroni HERO8 tuaj nga gërvishtjet e ndryshme.
 • Material silikoni jeshile.
 • Nailon Lanyard cilesor.
 • Praktik dhe cilesor.
 • Lejon hyrjen në të gjitha Portat.
KODI: AJSST-005 KATEGORIA:

SLEEVE LANYARD HERO8 BLACK TURTLE GREEN

Kjo mbrojtese me material silikoni dhe nje litar te rregullueshëm nga GoPro për të shtuar stili tuaj dhe per ta bere ate me argetuese. Gjithashtu për të mbrojtur HERO8 tuaj nga gërvishtjet dhe për ta transportuar atë në mënyrë të sigurt.

MBROJTESE PER GOPRO NE NGJYRE JESHILE

Ne ngjyre jeshile silikoni formësohet me porosi për HERO8 tuaj dhe ruan hyrjen në portat, butonat dhe ekranin e tij, ndërsa mban ende GoPro tuaj të lehtë dhe te sigurt.

Ju gjithashtu mund t’a vendosni GoPro ndërsa përdorni mbrojtesen pasi nuk bllokon fillin e montimit. Lidhësja prej najloni ngjitet me GoPro kështu që mund ta lidhni në ingranazhin tuaj ose të varni rreth qafës për transportim te thjeshte.

Specifikat:
 • Mbroni HERO8 tuaj nga gërvishtjet e ndryshme.
 • Material silikoni jeshile.
 • Nailon Lanyard cilesor.
 • Praktik dhe cilesor.
 • Lejon hyrjen në të gjitha Portat.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Turtle Green”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sleeve + Lanyard | HERO8 Black Turtle Green