GoPro Suction Cup Mount | Mbajtese

6,190 L

Ka stok

  • Kupa e dobishme dhe e zhdërvjellët bashkon të gjithë kamerën GoPro në sipërfaqe të ndryshme.
  • Bërë nga polikarbonat.
  • Karakteristikat e montimit të kupës thithëse, bazën ngjitëse dhe të shkëputshme.
  • Përfshin krahët e rregullueshëm.
KODI: 0818279010695 KATEGORIA:

GOPRO SUCTION CUP MOUNT

Bashkangjitni GoPro tuaj në makina, anije, motoçikleta dhe te tjera. Ky montim i Suction Cup Mount me forcë industriale provohet me shpejtësi 150+ mph dhe i përpunuar për qëndrueshmëri dhe një gamë të gjerë lëvizjeje.

Krahët e rregullueshëm lejojnë montimin ultra-kompakt. Përfshin një bazë standarde dhe një bazë të lëshimit të shpejtë për të lëvizur lehtësisht midis shkrepjeve dhe vendndodhjeve. Për forcën maksimale të mbajtjes, ngjiteni në një sipërfaqe të pastër.

SHENIM: Nuk rekomandohet për surfim, dëborë ose sporte të tjerë me ndikim të lartë. Rekomandohet vetëm për aktivitete pa ndikim.

Specifikat:
  • Kupa e dobishme dhe e zhdërvjellët bashkon të gjithë kamerën GoPro në sipërfaqe të ndryshme.
  • Bërë nga polikarbonat.
  • Karakteristikat e montimit të kupës thithëse, bazën ngjitëse dhe të shkëputshme.
  • Përfshin krahët e rregullueshëm.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Suction Cup Mount | Mbajtese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Suction Cup Mount | Mbajtese