GoPro Super Suit kase kundra ujit | Bli Online

8,059 L

Ka stok

 • Mbron kamerën GoPro në kushte ekstreme.
 • Mburoja kundër zhavorrit dhe mbeturinave.
 • I përshtatshëm për zhytje në ujë të thellë deri në 196 metra.
 • Skeleton Backdoor për qasje në ekran me prekje.
 • Mprehtësia maksimale e figurës me lente qelqi të sheshtë.
KODI: 0818279015027 KATEGORIA:

GOPRO SUPER SUIT

Përshtateni GoPro tuaj me GoPro Super Suit Dive Housing për aktivitete ekstreme në natyrë dhe zhytje në ujë të thellë. Backdoors i papërshkueshëm nga uji siguron mbrojtje në thellësitë prej 196 metrash (60 metra). D

he gjithashtu mbrojtje kundër mbetjeve , zhavorrit, papastërtive dhe shkëmbinjve të vegjël. Lente prej xhami të sheshtë jep mprehtësinë maksimale të figurës mbi dhe nën ujë. Eshtë i pajtueshëm me HERO7 Black, HERO (2018), HERO6 Black dhe HERO5 Black.

SPECIFIKAT:
 • Mbron kamerën GoPro në kushte ekstreme.
 • Mburoja kundër zhavorrit dhe mbeturinave.
 • I përshtatshëm për zhytje në ujë të thellë deri në 196 metra.
 • Skeleton Backdoor për qasje në ekran me prekje.
 • Mprehtësia maksimale e figurës me lente qelqi të sheshtë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Super Suit kase kundra ujit | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Super Suit kase kundra ujit | Bli Online