GoPro Shorty | Mini Extension Pole + Tripod

4,959 L

Ka stok

  • Funksionon si një Tripod ose Extension.
  • Siguron qëndrueshmëri të shtuar në filmimet tuaja GoPro.
  • Dizajn me madhësi xhepi 11.7 cm.
  • Zgjatet në 22.7 cm për shkathtësi të përmirësuar.
KODI: 0818279015867 KATEGORIA:

GOPRO SHORTY MINI EXTENSION POLE TRIPOD

Projektuar për të stabilizuar çdo aparat fotografik GoPro HERO, Shorty është një tripod kompakt që futet lehtësisht në një xhep, çantë ose çantë dore. Me përmasat e vetëm 11.7cm kur kompaktohet.

TRIPOD ME STABILITET

Dizajni i zgjuar i shtyllës mund të zgjatet deri në një 22.7cm mbresëlënëse për të dhënë lartësi shtesë ose shtrirje më të mirë për selfiet tuaja ose sekuencat e kalimit të kohës.Ofron Stabilitet të Shtuar në Kamera.

Kur xhironi video, The Shorty dyfishohet si një montim i përshtatshëm në stilin e pistoletës dhe mund të sigurojë qëndrueshmëri shtesë në pamjet tuaja GoPro, duke ndihmuar në zvogëlimin e shkundjes dhe përmirësimin e kornizës dhe përbërjes.Dyfishohet si Tripod dhe Pol Extension.

SPECIFIKAT:
  • Funksionon si një Tripod ose Extension.
  • Siguron qëndrueshmëri të shtuar në filmimet tuaja GoPro.
  • Dizajn me madhësi xhepi 11.7 cm.
  • Zgjatet në 22.7 cm për shkathtësi të përmirësuar.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Shorty | Mini Extension Pole + Tripod”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Shorty | Mini Extension Pole + Tripod