GoPro 3-Way | Tripod multifunksional

8,690 L

Ka stok

  • Mund të konfigurohet për një gamë të gjerë përdorimesh.
  • Krahu i palosshëm e bën të lehtë kapjen e selfive pa u shfaqur montimi në foto.
  • Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për përdorim brenda dhe jashtë ujit.
  • E pajtueshme me të gjitha kamerat GoPro HERO.
KODI: 4051378495765 KATEGORIA:

GOPRO 3 WAY TRIPOD MULTIFUNKSIONAL

Ky GoPro 3 way eshte nje tripod i gjithanshëm mund të përdoret ne tre mënyra kryesore si ndihmes per kapjen e fotove, krah zgjatimi ose tripod.Krahu i palosshëm dyfishohet si per komoditetin tuaj dhe ruan njën mini trekëmbësh te lehtë që mund të përdoret më vete ose i kombinuar me nje dorezë.

I rregullueshëm për një gamë të gjerë përdorimesh,nga kapja e pamjeve POV dhe selfies në kamer, statike shkrepje me tripod dhe më shumë. Krahu i palosshëm e bën të lehtë kapjen e selfie pa shfaqjen e montimit në shkrepje.

SPECIFIKAT:
  • Mund të konfigurohet për një gamë të gjerë përdorimesh.
  • Krahu i palosshëm e bën të lehtë kapjen e selfive pa u shfaqur montimi në foto.
  • Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për përdorim brenda dhe jashtë ujit.
  • E pajtueshme me të gjitha kamerat GoPro HERO.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “GoPro 3-Way | Tripod multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro 3-Way | Tripod multifunksional